Wzmacniacz samochodowy

Wzmacniacz samochodowy

20 Wrz 2006, 14:31

Witam mam pytanie bo chciałbym kupić wzmacniacz samochodowy. On bedzie tylko do podlaczenia tuby sam nie wiem ile ma wat ale myslalem nad jakims tanim rozwiazaniem bo do tuby i starszego auta nie trzeba mi super sprzetu.

Podam linki:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]

Czy lepiej kupic jakiś używany ?

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz
mariocom
Nowicjusz

Miejscowość: z Miasta

Re: Wzmacniacz samochodowy

20 Wrz 2006, 20:02

taka mała uwaga, sprzęt dobiera sie pod siebie, czyli trzeba wiedzieć jaką masz tą tubę, ile mocy jej potrzeba i do tego dobierać wzmacniacz a nie do wieku auta....
Pozdrawiam
stanik
Nowicjusz

Re: Wzmacniacz samochodowy

21 Wrz 2006, 15:52

to fakt, glosnik w tubie ma 25 cm jest firmy ZTE Audio Systems. Na glosniku nie ma parametrow :/
mariocom
Nowicjusz

Miejscowość: z Miasta
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczeństwo Volvo S60 w testach zderzeniowych IIHS Bezpieczeństwo Volvo S60 w testach zderzeniowych IIHS
    Amerykański instytut bezpieczeństwa IIHS (Insurance Institute for Highway Safety) przeprowadził nowe testy zderzeń czołowych kluczowych samochodów z segmentu D. W testach wzięło udział m.in. Volvo S60, które ...
    Mitsubishi L200 STORM - limitowana seria pickup’a Mitsubishi L200 STORM - limitowana seria pickup’a
    W polskich salonach Mitsubishi Motors zadebiutował właśnie napędzany na obydwie osie pickup L200 w specjalnej wersji STORM. Limitowana seria L200 charakteryzuje się bogatym wyposażeniem i bardzo korzystną ceną. Mitsubishi ...

•  
    • Tuning Show
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Car audio, video 2007
      Toyota RAV4 Hybrid, przednie lapmy LED