Zafira A 1.8 16v zaklinowane drzwi

04 Maj 2019, 14:05

Witam, mam problem w Zafirze A z tylnymi drzewami nie otwierają się od środka i od zewnątrz, z tego co wyczytałem to najprawdopodobniej przetarty kabelek od centralnego. Nie znalazłem rozcietego kabelka ale udało mi się zdjąć tapicerkę z tych drzwi do zamka dochodzą 3 kabelki w dwóch jest prąd podczas otwierania i zamykania pilotem a w jednym nic nie ma, mogę jakoś inaczej otworzyć ten zamek np. podłączyć się na krótko?
Pawel9408
Obserwowany
 
Posty: 2

06 Maj 2019, 13:37

Pawel9408 napisał(a):problem w Zafirze A z tylnymi drzewami nie otwierają się od środka i od zewnątrz, z tego co wyczytałem to najprawdopodobniej przetarty kabelek od centralnego
Tam przecież możesz chyba rygiel od zamka wyciągnąć manualnie, ręcznie jest on dostępny bez zdejmowania tapicerki a centralny jest na pewno do niego podłączony i z nim zintegrowany więc jak go wyciągniesz to drzwi powinny się otworzyć.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wymiana opon na letnie w czasie koronawirusa (COVID-19)
    Jeżeli pracujemy zdalnie i nie musimy poruszać się samochodem nie jest on nam niezbędny do naszej pracy warto odłożyć zabieg zmiany opon z zimowych na letnie w czasie epidemii. W całej Polsce występują kontrole i jeżeli okaże ...