Zakup auta a ubezpieczenie.

Zakup auta a ubezpieczenie.

09 Kwi 2017, 12:59

Witam.W poniedziałek jadę po auto.Moja mama ma -60% zniżki.Czy żeby mieć te zniżki to muszę kupić auto na mamę a siebie dopisać jako współwłaściciela,czy mogę kupić auto na siebie?Dziękuję i pozdrawiam.
Igorr
Początkujący

Auto: Nie mam

Re: Zakup auta a ubezpieczenie.

09 Kwi 2017, 21:23

Nie ma znaczenia - mama może być właścicielem, a może być też współwłaścicielem.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

10 Kwi 2017, 09:19

ciekawą opcje oc ma dla mlodych kierowców yanosik, tylko trzeba jeździć z aplikacja no i robic to zgodnie z przepisami :p pewnie dlatego nie mogę sie załapać :roll:
DżonyBravo
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 08 2009
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Skoda Octavia

10 Kwi 2017, 09:55

Mama może być właścicielem albo współwłaścicielem, najważniejsze żeby jej dane były na umowie kupna - sprzedaży.
mfind
Aktywny

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40

10 Kwi 2017, 10:47

DżonyBravo napisał(a):ciekawą opcje oc ma dla mlodych kierowców yanosik, tylko trzeba jeździć z aplikacja no i robic to zgodnie z przepisami

Nikomu nie polecam tego uruchamiać. Wg mnie jest to poprostu inwigilacja. Chodzi o to, że w wielu miejscach jadąc z Yanosikiem, Yanosik nie ma pokazanych dopuszczalnych prędkości na wielu drogach. W miejscu, gdzie normalnie jest pokazywana prędkość dopuszczalna jest znak zapytania. I nawet jadąc zgodnie z przepisami ( np. teren zabudowany ), to jedzie się niezgodnie z przepisami,...Yanosik chyba wychodzi z założenia, że w tym miejscu zamiast 50 może być 30...Już kilkanaście razy wysyłałem na takich drogach jaka jest prędkość dopuszczalna ( można to zrobić klikając w ten pytajnik i wybierając prędkość ). Wtedy pojawia się informacja, że Yanosik sprawdzi zgłoszenie i zaktualizuje prędkość. Niestety jakoś się do tego nie kwapią...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

10 Kwi 2017, 13:40

o stary, teraz mnie zaniepokoiłeś :unsure: a na wykopie sie tak jaraja i wrzucają skriny oferty oc z yanosika ale chyba jeszcze poczytam na ten temat :/
DżonyBravo
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 08 2009
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Skoda Octavia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak spać podczas wyprawy samochodowej? Jak spać podczas wyprawy samochodowej?
    Wyjazdowe pomysły na nocleg to prawdziwa karuzela. Do dyspozycji mamy kempingi, agroturystykę, hotele i… własne samochody. Oto kilka sposobów, jak urządzić się z noclegiem i które rozwiązanie może być ...
    Czesanie włosów, poprawianie makijażu, golenie się podczas jazdy autem Czesanie włosów, poprawianie makijażu, golenie się podczas jazdy autem
    Aż 20% kierowców goli się, czesze włosy lub poprawia makijaż podczas jazdy samochodem. Co więcej, jeden na 20 kierowców przyznaje się do wykonywania tego typu zabiegów pielęgnacyjnych w ruchu ulicznym, ...

• Re: Zakup auta a ubezpieczenie.

20 Kwi 2017, 10:40

Każdy się jara i podnieca tą ofertą, bo z tego co kojarzę, to oferują dość tanie ubezpieczenie. Ale większość z nich zapewne nie przeczytała regulaminu dotyczącego tej akcji...Fajne by to było, jeżeli Yanosik miałby dopuszczalne prędkości na wszystkich drogach i miernik jazdy ekonomicznej byłby p[rawdziwy i działał na jakichś normalnych zasadach. Niestety te rzeczy nie są takie jak powinny i tu jest problem. Nawet jak się jeździ wg przepisów i ekonomicznie, to wg Yanosika tak nie jest.
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika