Zakup samochodu z salonu-rejestracja-rozterki

Zakup samochodu z salonu-rejestracja-rozterki

19 Maj 2008, 21:11

Witam serdecznie, właśnie jestem przed finalizacją zakupu samochodu. Ale trochę zdziwiły mnie słowa sprzedającego. Otóż stwierdził, że z racji zakupu na raty (plus wkład własny) muszę tego dnia, w którym odbiorę fakturę dokonać rejestracji pojazdu. Niby nie jest to kłopot, ale u mnie dość poważny problem wiąże się z tym, iż w innym mieście kupuję, aniżeli jestem zameldowany i będę dokonywał rejestracji. Trudno zatem jest mi dokonać tych formalności jednego dnia, ponieważ ograniczony jestem pracą, z której trudno wyprosić zwolnienie. Czy można to jakość obejść?Dziękuję i pozdrawiam!
Marcin10
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes GLS - 7-miejscowy SUV klasy premium Mercedes GLS - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Oznaczenie GLS pojawiło się w 2015 roku wraz z faceliftingiem drugiej generacji tego modelu, która funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Ceny najtańszej odmiany niemieckiego auta zaczynają się zgodnie z cennikiem od 374 ...
    Braki techniczne, niesprawność auta - wypadki drogowe Braki techniczne, niesprawność auta - wypadki drogowe
    Niesprawność techniczna pojazdu była w zeszłym roku przyczyną przeszło 150 wypadków drogowych, około 60 z nich miało miejsce z powodu zawinionej przez kierującego niesprawności auta. W konsekwencji zginęło kilka osób, ...

•