Zakup samochodu z salonu-rejestracja-rozterki

Zakup samochodu z salonu-rejestracja-rozterki

19 Maj 2008, 21:11

Witam serdecznie, właśnie jestem przed finalizacją zakupu samochodu. Ale trochę zdziwiły mnie słowa sprzedającego. Otóż stwierdził, że z racji zakupu na raty (plus wkład własny) muszę tego dnia, w którym odbiorę fakturę dokonać rejestracji pojazdu. Niby nie jest to kłopot, ale u mnie dość poważny problem wiąże się z tym, iż w innym mieście kupuję, aniżeli jestem zameldowany i będę dokonywał rejestracji. Trudno zatem jest mi dokonać tych formalności jednego dnia, ponieważ ograniczony jestem pracą, z której trudno wyprosić zwolnienie. Czy można to jakość obejść?Dziękuję i pozdrawiam!
Marcin10
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Seat Leon - kompaktowy hatchback do miasta Seat Leon - kompaktowy hatchback do miasta
    Najniższym spalaniem może poszczycić się Seat Leon z 1,6-litrowym silnikiem Diesla o mocy 115 KM i pięciobiegową, manualną skrzynią biegów. W mieście wynosi ono 4,6–4,7 l/100 km, w trasie 3,8–4,0 l/100 ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50