Zakup Seata Ibizy - prośba o porady

Zakup Seata Ibizy - prośba o porady

12 Wrz 2016, 21:09

Witam serdecznie,
Chciałbym prosić o poradę w zakupie samochodu. Pytam gdyż totalnie się na tym nie znam. Swoją wiedzę opieram na opiniach znajomych. Szukając samochodu kieruję się jego marką, przebiegiem, datą produkcji i tym czy mi się podoba. Pierwszy wybór padł na Seata Ibizę.
[link wygasł]
[link wygasł]
Chcę kupić samochód od osoby prywatnej. Czy Seat to dobry wybór? Jest coś na co powinienem uważać? W który model celować II czy IV, diesel czy benzyna?
Dziękuję za wszelkie porady,
Pozdrawiam
Brodacz
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: Zakup Seata Ibizy - prośba o porady

13 Wrz 2016, 00:53

Czemu masz dwa konta? (taki tematy przewinął się tutaj kilka dni temu)
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

13 Wrz 2016, 07:41

Nie mam dwóch kont. Przepraszam za zamieszanie, po prostu przegladajac forum uznałem, że ten temat bardziej pasuje tutaj, do działu Seata i usunąłem poprzedni a założyłem ten tutaj.
Brodacz
Nowicjusz

Auto: nie mam

13 Wrz 2016, 10:41

Twój krąg poszukiwań może być naprawdę spory, ale jeśli chcesz Ibizę - to szukaj Ibizy, ale równie dobrze masz do wyboru wiele innych aut. Z budżetem zahaczasz równie dobrze o niektóre kompakty.

A odnośnie tej Ibizy z 2011 roku z Austrii ... jeśli nie znasz się za bardzo na samochodach, to zdecydowanie powinien z Tobą jechać jakiś mechanik na oględziny, bo rzadko kto sprowadza 3-latka z Austrii w super stanie.
tomekdk
Stały forumowicz

Miejscowość: Dania
Prawo jazdy od: 20 01 1998
Auto: Honda Civic 1.8, Mazda 6 2.0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota 86 GR Sport - kolejny model coupe Toyota 86 GR Sport - kolejny model coupe
    Nowa seria usportowionych modeli Toyoty firmowanych przez Gazoo Racing wzbogaciła się o kolejny model – coupe GT86 w wersji GR Sport. We wrześniu 2017 roku Toyota zaprezentowała nową serię GR, opracowaną na japoński ...
    BMW Concept CS 2007 BMW Concept CS 2007
    BMW Concept CS to wizja czterodrzwiowego samochodu, który łączy w sobie prestiż luksusowego Gran Turismo z fascynującym urokiem sportowego samochodu o wysokich osiągach. Ekspresyjny design, wyselekcjonowane materiały ...

•  
    • Dodge Ram HEMI 5.7Liter
      Lotnisko Dajtki - Piknik
      Zielony Golf I kontra  fioletowy Civic V
      Drużyna MotoPiłki