Zastępca auta Fiat Stilo

Zastępca auta Fiat Stilo

17 Lip 2018, 20:55

Hej panowie. Jestem tutaj nowy i chce się doradzić co zakupić na drugi auto. Teraz posiadam Fiat Stilo 1.9 jtd kombi.
Teraz chce kupić coś nowszego od tego samochodu i zastanawiam się ogólnie co by kupić.
Tygodniowo robię 350km i wyjazdy w weekend. W miesiącu powyżej 1tys robię kilometrów.
Szukam auta fajnie wyposażonego, komfort w trasie, 5 drzwi,rosadne ceny części zamienne.
Budżet na samochód mam do 17 tys plus OC i ew. Wymiana jakiś części.
Ja mam jedna propozycje opel signum po lifcie ale słyszałem że zawieszenia w oplu są kiepskie.

PS. Automat czy manual?
Pb czy on?
Marek323
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Strefy Tempo 30 km/h - czy to tak naprawdę działa? Strefy "Tempo 30 km/h" - czy to tak naprawdę działa?
    Rośnie popularność stref "Tempo 30" w miastach zarówno na świecie, jak i w Polsce, bo statystyki pokazują ich dużą efektywność. Miasta odnotowują spadki liczby wypadków od 10 do ponad 40%. Strefy te coraz częściej ...
    [C] C4 II 1,6/Focus mk3 1,6/Astra J 1,6/Auris I 1,33/Golf VI 1,6 [C] C4 II 1,6/Focus mk3 1,6/Astra J 1,6/Auris I 1,33/Golf VI 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2011 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C4 II 1,6 - 120KM - Ford ...

•