Zawodówka Mechanik samochodowy

zawodówka Mechanik samochodowy

21 Maj 2009, 19:45

Witam
Chodze teraz do 3 gimnazjum i jak zkonćze to chcem iść do zawodówki na mechanika samochodowego i chciałem sie zapytać jak to wyglonda????????
asusart
Nowicjusz

21 Maj 2009, 21:06

Żle... a nawed pofiem... bałdzo zile
pawel_suzuki
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław

21 Maj 2009, 22:36

Stary weź się ku*** za naukę bo jeśli ma się być dobrym mechanikiem to trzeba znać się na kilku rzeczach, a jeśli będziesz to robił tak jak piszesz to ciężko... A jeśli się postarasz i będziesz w tym dobry to masz niezłą kasę i robisz to co lubisz. Można jednak skończyć doktora ale jeśli Cię to nie interesuje albo się do czegoś nie przykładasz to i tak lipa.
wolfenstein
Początkujący
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 01 01 2001

22 Maj 2009, 10:06

Tak jak piszą koledzy - najpierw popraw się z polskiego.Następnie idz do technikum samochodowego,bo po zawodówce to będziesz miał ciężko dzisiaj znaleść pracę.Chyba,że w jakimś warsztacie-garażu i chcesz odwalać manianę.Ale w ten sposób długo nie pociągniesz,ponieważ jak kierowcy wybadają,że ten warsztat jest do d..y,to nie będą przyjeżdżali.A co za tym idzie nie będzie kasy...
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

22 Maj 2009, 10:28

A od kiedy mechanik musi być dobry z polskiego?
Od mechanika jako klient nie oczekuję poprawnej polszczyzny, ale tego, że mi zrobi auto, a do tego polski potrzebny nie jest.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

22 Maj 2009, 10:49

Potrzebny do tego żeby chociaż w miarę poprawnie np. zapytać się o coś na forum jeśli coś mu jest potrzebne. Mechanik też powinien potrafić komunikować się z kimś, a od nauki jeszcze nikomu się nie stała krzywda.
O żesz ty kur..., w chu.. jeb.. twoja mać!!! - Powiedział marynarz, po czym szpetnie zaklął.
wolfenstein
Początkujący
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...
    Racjonalizatorskie pomysły pracowników Audi Racjonalizatorskie pomysły pracowników Audi
    Program racjonalizatorski Audi, prowadzony po raz kolejny w roku 2012, dał impuls do wprowadzenia licznych rozwiązań usprawniających pracę w fabrykach Audi. W ubiegłym roku, w obu niemieckich zakładach, Ingolstadt i Neckarsulm, ...

• 22 Maj 2009, 15:12

No choćby po to,że jak przyjdzie mu wypisać fakturę,to żeby nie robił wstydu przed klientami.
    Kiedyś kupowałem tapety w sklepie i obsługiwała mnie dość fajna dziewczyna.Jak wypisała mi fakturę,to byłem naprawdę w szoku.Napisała mi,że kupiłem "Tapeta dziecienca - Jasny Pokojik".Tapeta "Wiosenne Porarzenie słońcem".Ulicę wpisała mi Piłsuckiego".No troszkę wstyd...
    Nie pomagam na PW
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika

23 Maj 2009, 18:28

Wolałbym być mechanikiem, co pisze z błędami, ale naprawia auta, niż odwrotnie.
    Dishman
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

23 Maj 2009, 21:20

Ale przecież nikt nie powiedział że jedno wyklucza drugie...
    O żesz ty kur..., w chu.. jeb.. twoja mać!!! - Powiedział marynarz, po czym szpetnie zaklął.
    wolfenstein
    Początkujący
    Awatar użytkownika

24 Maj 2009, 12:59

Otóż to.Tu chodzi tylko o to,czy kto go przyjmie do pracy,jeżeli np. pisząc podanie narobi byków.Inną sprawą jest to,że warsztaty raczej niechętnie przyjmują do pracy po zawodówce.Dzisiaj liczy się niestety wykształcenie.
    Nie pomagam na PW
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika