Zdarzenie na parkingu w rynku prosze o szybka odpowiedz!

Zdarzenie na parkingu w rynku prosze o szybka odpowiedz!

10 Lut 2014, 13:46

Witam.Moja dziewczyna miała przed chwila zdarzenie na parkingu ,wyjeżdżała ze swojego miejsca popatrzyła w tył i nic nie było, po chwili z miejsca na przeciwko,gdy moja dziewczyna już wyjeżdżała zaczęła cofać inna kobieta i się stuknęła :( .Parking był w rynku i to był parking jednokierunkowy. Zdjęcie przedstawia sytuacje.I mam pytanie które auto miało pierwszeństwo czarne czy białe ??? Dziekuje za szybka odpowiedz. Obie cofały ze swoich miejsc.
Image
Adres do zdjecia [link wygasł]
kubacreative
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 02 2011
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: bmw e36
Silnik: 2.0 150km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

Re: Zdarzenie na parkingu w rynku prosze o szybka odpowiedz!

10 Lut 2014, 15:54

Się to nazywa "współwina" albo jakoś tak.. - jesli nie ma wielkich szkód, to sie rozjechać i tyle.. bo mandat będzie dla obu !!
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...
    BMW Zagato Roadster 2012 BMW Zagato Roadster 2012
    BMW Zagato Roadster to eleganckie wcielenie BMW Zagato Coupé, Koncept jest niezwykle trójwymiarowy, szeroki i odznacza się masywnie wyprofilowanym przodem. Przednia sekcja została dynamicznie pochylona i osadzona ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009