Zdecydowałem - Civic VI coupe! Tylko jaki silnik?

Zdecydowałem - Civic VI coupe! Tylko jaki silnik?

19 Maj 2018, 14:54

Cześć!
Zdecydowałem się na zakup pierwszego samochodu, od zdania prawka jeździłem tylko Passatem ojca i przyoszczędziłem aby w końcu zakupić coś swojego. zdecydowałem się na Honde Civic VI w wersji coupe, po prostu ciągnie mnie do tego auta tak mocno że nie mogę się opanować :D problemem stał się dla mnie wybór silnika. Odpada wszelkie 1.4, bo jako kierowca lubię jednak jazdę nieco szybszą i 75 albo 90 koni by mnie zwyczajnie wkurzały. 1.5 słyszałem że jest fajne ze względu na tryb eco, a jak się go przyciśnie to odzywa się sportowa dusza, ale nie wiem czy był także w wersji coupe. Jeśli nie to zostaje 1.6 ale za to czytałem że jest pełno wersji silnikowych w serii D oraz B (która by była super ale pewnie dużo pali). Więc podsumowując, czy w Civic VI w coupe był montowany silnik 1.5 i czy jest fajny, oraz jak nie to jaki 1.6 wybrać? Z góry dziękuje za doedukowanie! Pozdrawiam!
ClassyKMR
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 04 2014
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

(Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...
    Lexus Landau - kompaktowy hatchback z silnikiem V8 Lexus Landau - kompaktowy hatchback z silnikiem V8
    W połowie lat 90. Lexus zaprezentował koncepcyjny model Landau, którego konstrukcja została osadzona na płycie podłogowej pierwszej generacji modelu GS 300. Cechą charakterystyczną prototypu było nie tylko pięciodrzwiowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat Florino
      Monster Truck Rock Star
      Volkswagen Golf I vs Honda Civic
      VW Golf III, VAGPODLASIE