Zdecydowałem - Civic VI coupe! Tylko jaki silnik?

Zdecydowałem - Civic VI coupe! Tylko jaki silnik?

19 Maj 2018, 14:54

Cześć!
Zdecydowałem się na zakup pierwszego samochodu, od zdania prawka jeździłem tylko Passatem ojca i przyoszczędziłem aby w końcu zakupić coś swojego. zdecydowałem się na Honde Civic VI w wersji coupe, po prostu ciągnie mnie do tego auta tak mocno że nie mogę się opanować :D problemem stał się dla mnie wybór silnika. Odpada wszelkie 1.4, bo jako kierowca lubię jednak jazdę nieco szybszą i 75 albo 90 koni by mnie zwyczajnie wkurzały. 1.5 słyszałem że jest fajne ze względu na tryb eco, a jak się go przyciśnie to odzywa się sportowa dusza, ale nie wiem czy był także w wersji coupe. Jeśli nie to zostaje 1.6 ale za to czytałem że jest pełno wersji silnikowych w serii D oraz B (która by była super ale pewnie dużo pali). Więc podsumowując, czy w Civic VI w coupe był montowany silnik 1.5 i czy jest fajny, oraz jak nie to jaki 1.6 wybrać? Z góry dziękuje za doedukowanie! Pozdrawiam!
ClassyKMR
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 04 2014
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak ustawić prawidłowo lusterka w samochodzie? Jak ustawić prawidłowo lusterka w samochodzie?
    Prawidłowe ustawienie lusterek ma istotny wpływ na bezpieczeństwo – od tego zależy, czy kierowca będzie mógł dokładnie obserwować sytuację na drodze. Ważne, aby w ustawieniu lusterek wykazywać się starannością ...
    Na przejeździe pierwszeństwo ma zawsze pociąg! Na przejeździe pierwszeństwo ma zawsze pociąg!
    Podróżując samochodem często na naszej drodze napotykamy na przejazdy kolejowe, czyli skrzyżowania torów kolejowych z drogami publicznymi. W Polsce na 380 tys. km dróg publicznych, występuje 15 867 przejazdów ...

•  
    • Dodge Charger - Highway Patrol, Nassau
      Ferrari MondialT, 1989 rok, tył
      Toyota Yaris Hybrid-R, wnętrze
      Ręce na kierownicy, samochód, Jeep