Zderzak w czarnym kolorze

27 Kwi 2010, 19:56

witam koledzy czy ktoś z was próbował czyms zaczernić zderzaki dziś widziałem landka właśnie z takimi czarnymi zderzakami , niestety autko jechało i nie mogłem zapytać kierowcy w jaki sposób uzyskał taki efekt . Dodam że bardzo fajnie to wyglądało bo np. w moim to taki szary kolor jak by był mocno wyblakły :evil: Pozdrawiam
amik
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 170
Miejscowość: dolnoslaskie

27 Kwi 2010, 20:29

terotex 380 malowanie pistoletem lub politura /pytaj w lakierniach/ jest w spraju
LANDEK99
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 239
Miejscowość: Puławy
Prawo jazdy: 13 08 1986
Auto: freelek 99r
Silnik: 2.0 98KM
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

27 Kwi 2010, 20:32

sposoby sa dwa albo czernidło do plastików w gąbce, praktyczne trwałe ale kupa z tym roboty zeby wjechac we wszystkie szparki. a drga metoda to specjalne czernidła w spreju cos jak plak tylko do plastików ciemnych zewnetrznych okolo 20 złotych. mozesz olejem ale odradzam bo bedzie sie syf kleic. najlepszy efekt uzyskasz stosujac czernidło w gabce lub pascie. zabieg trzeba powtarzac bo i tak wyblaknie.

zobacz tez

[link do oferty na Allegro wygasł]
land rover freelander 2000r. 1.8 petrol 120KM
rafciuch
Aktywny
 
Posty: 414
Miejscowość: grudziadz

28 Kwi 2010, 20:16

Ja zrobiłem takim spareym czarnym BOLL do plastików na razie jest Ok.
ketangos
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Bielsko-Biała

02 Maj 2010, 18:31

Poczekaj jeszcze ze 3 miesiące wtedy będzie fajnie się łuszczyć
fredas
Początkujący
 
Posty: 139

02 Maj 2010, 19:00

witam w końcu poszedłem do sklepu i gościu doradził mi taki środek Bono BLACK [link do oferty na Allegro wygasł] powiem szczerze że efekt naprawdę rewelacyjny no pod warunkiem że przez jakiś czs wytrzyma . Ale jeśli nawet trzeba by było co jakiś czas poprawiać to na prawde warto Pozdrawiam :mrgreen:
amik
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 170
Miejscowość: dolnoslaskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Pierwsze elektronicznie sterowane zawieszenie
    TEMS – pierwsze elektronicznie sterowane zawieszenie – Toyota Soarer – luty 1983. Obecnie trudno wyobrazić sobie samochód o wysokich osiągach bez elektronicznego systemu sterowania parametrami zawieszenia. ...
    Uwaga! Od 1 czerwca 2021 ważne zmiany w przepisach.
    Od 1 czerwca 2021 roku wchodzą dość istotne zmiany w ustawie PoRD. Dotyczą nie tylko kierowców, ale też pieszych. Co się zmiania? Na początek najbardziej kontrowersyjny i pokręcony przepis : 1. pieszy znajdujący się ...