Zgłaszanie szkody AC

Zgłaszanie szkody AC

07 Wrz 2016, 15:40

Witam,

mam pytanie, kilka lat temu przez bardzo duży grad w moim samochodzie został uszkodzony dach poprzew delikatne wgniecenia. Zgłosiłam szkodę zrobili zdjęcia i zaproponowali taką kwotę za to, że zostawiłam sprawę nie wyjaśnioną. Ostatnio znowu byłam u mnie spory grad i tutaj mam pytanie czy ponownie mogę zgłosić tą samą szkodę? Czy ubezpieczyciel nie będzie robił problemu? Czekam na odpowiedź :)

Pozdrawiam
aneta2712
Obserwowany

Auto: toyota yaris i auris

Re: Zgłaszanie szkody AC

08 Wrz 2016, 10:10

Jeżeli nie naprawiłaś poprzedniej szkody, to tej ci nie uznają. Jak masz wątpliwości co do kwoty, którą ci zaproponowali, to napraw auto bezgotówkowo. Oczywiście zalezy to od tego, co masz napisane w warunkach umowy AC. Musisz się z nimi zapoznać. A resztę dowiesz się u samego ubezpieczyciela.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak sobie radzić z wysokimi temperaturami w samochodzie? Jak sobie radzić z wysokimi temperaturami w samochodzie?
    Wysokie temperatury potrafią sprawić, że kierowcy są bardziej podenerwowani, szybciej się męczą, tracą koncentrację, a ich czas reakcji wydłuża się nawet o 22%. Według raportu Policji w zeszłym roku najwięcej wypadków ...
    Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie
    Silnik nowego Audi S3 Nowo zbudowana jednostka napędowa 2.0 TFSI o mocy 221 kW (300 KM) i momencie obrotowym 380 Nm Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,8 sekundy , zużycie benzyny: 6,9 litra na 100 km (z przekładnią S tronic)Sportowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wanderer W24, 1938 rok
      Prezentacja zawodników
      Mercedes-Benz W 126, tył
      Renault Megane II