Zmiana silnika SDI na inny

Zmiana silnika SDI na inny

24 Lip 2018, 20:44

Witam. Posiadam VW Bore silnik 1.9 SDI czy mogę wymienić go na inny? Muszę wymienić skrzynie bo stuka mi na wolnych obrotach i luzie (prawdopodobnie mechanizm różnicowy) więc chcialbym wiedzieć czy da się zamontować silnik 1.9TDI bądź jakiś inny?
EvoLoN
Nowicjusz

Auto: VW Bora
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Zmiana silnika SDI na inny

25 Lip 2018, 10:18

Wymienić możesz ale będziesz musiał wymienić nie tylko silnik z osprzętem ale i jednostkę sterującą (komputer) i być może jeszcze jakieś inne rzeczy.

Koszty na pewno będą spore takiej zmiany.
Cichy77
Zaawansowany

Zdjęcia: 7
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lato, samochód i urlop: nowa wystawa specjalna w Audi museum mobile Lato, samochód i urlop: nowa wystawa specjalna w Audi museum mobile
    Latem można wyjechać na wakacje, albo zrelaksować się w muzeum! Wykorzystując te najpiękniejsze w roku tygodnie, Audi museum mobile przygotowało kolejną wystawę specjalną pt. „Słońce z nami! Historia wakacji w Audi” ...
    Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza
    Ile by się nie mówiło o bezpieczeństwie, zawsze w rozmowach pojawia się temat obserwacji drogi. W całym procesie obserwacji kluczowe są trzy elementy. Pierwszym jest obszar, który skanujemy wzrokiem. Powinien ...

•  
    • Summer Cars Party 2009
      MINI Cooper 3D
      Lotus Elise 250 CUP
      VERVA Street Racing 2010