Zniżki ubezpieczeniowe po przerwie

Zniżki ubezpieczeniowe po przerwie

01 Lis 2013, 20:07

Witam, niedługo będę kupował auto na spółkę z ojcem ( chodzi o zniżki ). Mój ojciec jeździł jakieś 10 lat samochodem przez ten okres nabył ileś tam % zniżek, w 2008 roku sprzedał samochód i nie miał az do tej pory, i teraz pytanie z mojej strony. Czy te zniżki które miał przepadają ? A jak nie przepadają, to po jakim czasie się je odzyskuje ? I ile % można odzyskać (jak się da). Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi bo trochę zamotałem. Proszę o szybkie odpowiedzi.
damianos282
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Zniżki ubezpieczeniowe po przerwie

02 Lis 2013, 14:20

Prawdopodobnie zniżki przepadły w całości.. Ale szczegóły warto ustalić w TU.. Kazda taka sprawa jest rozpatrywana indywidualnie..
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A3 numerem jeden w klasie samochodów kompaktowych Audi A3 numerem jeden w klasie samochodów kompaktowych
    W tegorocznej edycji plebiscytu AUTO BILD-Design-Award, czytelnicy tego popularnego magazynu motoryzacyjnego uznali nowe Audi A3 za najatrakcyjniejsze auto w klasie małych i kompaktowych samochodów. W plebiscycie o ...
    Volvo wprowadza zmiany w modelach S80, V70 i XC70 Volvo wprowadza zmiany w modelach S80, V70 i XC70
    Nowe elementy karoserii i wnętrza, zmiany mechaniczne, redukcja zużycia paliwa to tylko niektóre ze zmian, jakie nastąpiły w modelach S80, V70 i XC70. Dodatkowo znajdzie się w nich system sterowania pojazdem Sensus ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light