Zwrot Vat-u

Zwrot Vat-u

07 Lut 2011, 23:38

witam,
kupiłem samochód w Belgii w komisie, zapłaciłem za niego cenę z VAT, ale sprzedający powiedział mi że mogę do niego wrócić za 2 dni i on mi może oddać ten Vat bo samochód idzie na eksport, tylko musi to gdzieś zgłosić i przedstawić papiery, stąd te 2 dni. Czy to normalne postępowanie i czy odbierając VAT u niego będę go musiał zapłacić w Polsce. Bardzo proszę o odpowiedź.
Ostatnio edytowany przez basiaw, 08 Lut 2011, 00:45, edytowano w sumie 1 raz
basiaw
basiaw
Nowicjusz

Miejscowość: śląsk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SEAT Ibiza CUPRA najbardziej dynamiczne auto w swojej klasie SEAT Ibiza CUPRA najbardziej dynamiczne auto w swojej klasie
    Nowa Ibiza CUPRA oddaje esencję marki SEAT w najczystszej formie – wspaniały design, niesamowita wydajność i nowoczesna technologia łączą się ze sobą w Nowej Ibizie CUPRA, aby stworzyć najbardziej dynamiczny projekt ...
    [A] Spark I 1,0 / Ka I 1,3 / Atos 1,1 / Agila A 1,0 / Twingo I 1,2 [A] Spark I 1,0 / Ka I 1,3 / Atos 1,1 / Agila A 1,0 / Twingo I 1,2
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment A - silnik benzynowy o mocy około 60KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chevrolet Spark I 1,0 - 66KM - Ford Ka I ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009