Auto do 11k

19 Sie 2010, 14:51

Witam

Zamierzam kupić samochód do 11tys. i raczej nie więcej. Interesują mnie sedany jak i hatchbacki. Pojemność silnik powinna oscylować w okolicy 1,6 najlepiej benzyna. Auto ma być przeznaczone do normalnej jazdy miejskiej, jednak lubie czasem nacisnąć pedał gazu także zależałoby mi na przyzwoitej mocy silnika.

Z góry mówię, że nie interesuje mnie żadne BMW, Audi czy golfy.

Wszystkie propozycje mile widziane, najlepiej poparte ogłoszeniem tudzież aukcją.

Pozdrawiam.
przemko90
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: Gliwice

19 Sie 2010, 15:32

Peugeot 406, Accord V, Civic VI no i oczywiście najlepszy z najlepszych E36 :mrgreen:
Ostatnio edytowany przez AreBie, 19 Sie 2010, 15:33, edytowano w sumie 1 raz
AreBie
Aktywny
 
Posty: 488
Miejscowość: NML

19 Sie 2010, 15:32

Ty aby napewno szukasz auta??Bo pamiętam że całkiem nie dawno szukałeś auta do 3tys i wtedy znalazłem Ci dość ciekawe Clio i powiedziałeś że je kupiłeś i wogóle a to Clio potem dalej stało do sprzedania na otomoto.Więc jak to jest??
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Sie 2010, 17:02

Kupiłem to CLio i to był zły wybór. Auta szuka kolega po prostu szukam w jego imieniu.
przemko90
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: Gliwice

19 Sie 2010, 17:59

Czemu zły??
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Sie 2010, 18:03

Okazało sie że jest pod gnita przednia belka nośna i auto sie z jednej strony powoli zapada jak sie jedzie w 3-4 osoby. Musze ja wymienic a to jest raczej grubsza akcja.

Tak czy siak, kumpel dostał hajs od dziadków, chociaż poczatkowo chciał kupic poldona za 1,5tys, ale dostał donate 10k i teraz ma dylematy.

Myslal wlaśnie nad peugeotem, wlasnie takie auta mu sie podobaja.
przemko90
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: Gliwice

19 Sie 2010, 18:12

Astra II, Mazda 323F.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2201
Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

19 Sie 2010, 18:25

Ja dorzuce takie:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Sie 2010, 21:34

Też jestem za Primerą.Bardzo dobre auto,pojemny samochód rodzinny,wygodny na dłuższe trasy,nie pali niewiadomo jakich ilości paliwa.Jeśli trafisz na zadbany egzemplarz to napewno posłuży Ci kilka dobrych lat.Części są nie drogie (to tylko mit,że do japonców części są drogie i ciężko dostępne) na rynku jest mnóstwo zamienników.A silnik 1.6 potrafi już wmiare dobrze rozbujać tą bude więc ja z czystym sumieniem polecam.
TFSI
Stały forumowicz
 
Posty: 2214
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

20 Sie 2010, 22:04

A co myslicie o Carismie? Kumpel mimo waszych propozycji chce sie zdecydować na Carisme wlasnie w hatchbacku 1,6 benzyna. Jakies opinie?
przemko90
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: Gliwice

20 Sie 2010, 22:37

Jeśli szukasz Carismy to szukaj II , usunięto w niej wiele niedoróbek z I, miedzy innymi poprawiono zawieszenie. Jeśli nie myslisz o LPG to poszukaj 1.8 GDI jest oszczędniejszy.
AreBie
Aktywny
 
Posty: 488
Miejscowość: NML