Bmw e39 525 tds sprzeglo do wymiany czy cos innego

bmw e39 525 tds sprzeglo do wymiany czy cos innego

22 Kwi 2011, 19:07

Witam mam taki problem z autem gdy jade na wyzszych biegach czyli 4 lub 5 i przyspieszam to mi zaczynaja obroty isc w gore a predkosc nie wzrasta. W sumie nic w tym dziwnego ale nie czuc zapachu spalonego sprzegla i po za tym jak zrywuje lub krece bąki na 2 biegu to sie nie slizga i to mnie wlasnie zastanawia czy to tarcza do wymiany czy cos innego moze byc
skoda favorit 1.3b+g, opel calibra 2.0b+g, opel zafira 2.0 dti, bmw e39 touring 2.5Tds
graczyk444
Nowicjusz

Miejscowość: Plock

Re: Bmw e39 525 tds sprzeglo do wymiany czy cos innego

22 Kwi 2011, 22:11

Docisk
fantawrtkw
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto
    Szron na szybach, temperatury spadające poniżej zera i pierwsze opady śniegu oznaczają jedno – to ostatni dzwonek, aby przygotować swoje auto do zimy. Okres zimowy jest nie tylko testem dla aut, ale w szczególności ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006