Fiat Uno - pęknięta deska w tylnym fotelu

Fiat Uno - pęknięta deska w tylnym fotelu

18 Lip 2011, 22:30

Witam, ostatnio przewoziłem mały mebelek w Uniaku i jakoś niefortunnie wyszło, ale po prostu pękła deska wzmacniająca w tylnym fotelu. Ten kto ma una powinien wiedzieć o co chodzi, ja niestety nie mam samochodu na stanie i nie mogę zrobić zdjęcia dlatego posłużę się innym (mam nadzieję, że zrozumiecie mimo to mój problem).

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Pękła w pewnym miejscu i połowa wypada. Jak ją wepchnąłem na siłę to dzień, dwa wytrzymała i znowu wyłazi. I teraz pytanie co zrobić z tym fantem? Iść do stolarza i zamówić nową czy jakoś ją wzmocnić? Dzięki z góry za wszelkie propozycje
warzywo
Aktywny

Miejscowość: PZN

Re: Fiat Uno - pęknięta deska w tylnym fotelu

24 Lip 2011, 09:57

Podjedz na jakiś szrot i zakup drugą, będzie chyba taniej niż u stolarza bo sklejka droga i docinanie po wymiar także jest czasochłonne.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

02 Sie 2011, 18:03

tego Pana poleca wiele osób i ja z własnego doświadczenia również, ma bardzo tanie części, zdecydowanie tańsze niż na szrotach i złomach, na pewno kupisz u niego co potrzebujesz znacznie taniej niż by to zrobił stolarz i zaoszczędzisz sobie nerwów

[link wygasł]

pozdrawiam
MARCIA7
Nowicjusz

Auto: mercedes s320

02 Sie 2011, 21:40

A da radę kupić samą taką deskę? Bo całej kanapy wymieniać nie zamierzam oczywiście
warzywo
Aktywny

Miejscowość: PZN
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...
    Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili