Fiat Uno - pęknięta deska w tylnym fotelu

18 Lip 2011, 22:30

Witam, ostatnio przewoziłem mały mebelek w Uniaku i jakoś niefortunnie wyszło, ale po prostu pękła deska wzmacniająca w tylnym fotelu. Ten kto ma una powinien wiedzieć o co chodzi, ja niestety nie mam samochodu na stanie i nie mogę zrobić zdjęcia dlatego posłużę się innym (mam nadzieję, że zrozumiecie mimo to mój problem).

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



Pękła w pewnym miejscu i połowa wypada. Jak ją wepchnąłem na siłę to dzień, dwa wytrzymała i znowu wyłazi. I teraz pytanie co zrobić z tym fantem? Iść do stolarza i zamówić nową czy jakoś ją wzmocnić? Dzięki z góry za wszelkie propozycje
warzywo
Aktywny
 
Posty: 318
Miejscowość: PZN

24 Lip 2011, 09:57

Podjedz na jakiś szrot i zakup drugą, będzie chyba taniej niż u stolarza bo sklejka droga i docinanie po wymiar także jest czasochłonne.
arciasty
Stały forumowicz
 
Posty: 1012
Miejscowość: koluszki

02 Sie 2011, 18:03

tego Pana poleca wiele osób i ja z własnego doświadczenia również, ma bardzo tanie części, zdecydowanie tańsze niż na szrotach i złomach, na pewno kupisz u niego co potrzebujesz znacznie taniej niż by to zrobił stolarz i zaoszczędzisz sobie nerwów

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

pozdrawiam
MARCIA7
Nowicjusz
 
Posty: 25
Auto: mercedes s320

02 Sie 2011, 21:40

A da radę kupić samą taką deskę? Bo całej kanapy wymieniać nie zamierzam oczywiście
warzywo
Aktywny
 
Posty: 318
Miejscowość: PZN