Rejestrator jazdy-prezent urodzinowy

07 Mar 2014, 21:53

Cześć!
Chciałabym kupić dla swojego chłopaka rejestrator jazdy na urodziny- niestety w kwestii samochodów i gadżetów z tym związanych jestem kompletnie zielona(jak większość bab). Od razu zaznaczam,że jestem biedną studentką dlatego kasa jaką mogę wydać to 250zł + koszty przesyłki- oczywiście zdaje sobie sprawę,że z tą kwotą w tej materii wiele nie zwojuje, ale może potraficie mi coś doradzić? Czytałam co nie co o tym i z tego co się dowiedziałam to wiem,że kamerek z rozdzielczość poniżej 720 dpi nie warto kupować bo dają kiepską czytelność obrazu. Znalazłam kilka sprzętów na allegro, które rzekomo osiągają jakoś 1080 dpi ale jak wspominałam kompletnie się na tym nie znam i proszę Was koledzy o radę:
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł] [link do oferty na Allegro wygasł] [link do oferty na Allegro wygasł] [link do oferty na Allegro wygasł] [link do oferty na Allegro wygasł] [link do oferty na Allegro wygasł] [link do oferty na Allegro wygasł] [link do oferty na Allegro wygasł]
Warto czegoś szukać czy lepiej kupić coś innego? Byłabym wdzięczna za wszelkie odpowiedzi(oczywiście liczę na takie bez obelg i wyzwisk ;) )
k8y
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Citroen C2

08 Mar 2014, 06:50

k8y napisał(a):liczę na takie bez obelg i wyzwisk

spoko, czemu akurat takie obawy ??
k8y napisał(a): kasa jaką mogę wydać to 250zł + koszty przesyłki-

Czyli w tej kwocie trzeba kupic kamerkę już z kartą, bo dobra karta SD to prawie 100 pln..
Wychodzi na ofertę Overmaxa - ja używam cam-04.. Szału nie ma, ale daje radę.. :ok:
Na YT możesz jeszcze przed zakupem poogladać sobie filmy nagrane przez niektóre z nich..

Gdybys dołożyła 200 to mozna zastanowić się nad Mio Mivue a po następnym zaoszczędzeniu 5 stówek - DOD.. Ale to już fajny profesjonalny sprzęt :yes: :yes: To tak dla porównania..

Nie będę polecał konkretnego modelu, bo to bardzo ryzykowne. Jednym odpowiada to a innym tamto, ale odradzam zakupy w biedronce itp.
Do obróbki fimów trzeba sobie ściągnąć jakiś programik - choćby darmowy avidemux.. Wycina się fragmenty, skleja i dodaje audio..
Profesjonalne programy sa drogie..
silvo44
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2893
Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: TOYOT YARIS III
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

13 Mar 2014, 18:55

Witam.

Ja używam taką kamerkę która nagrywa w jakości HD. Nie jest najlepszy, ale i nie najgorszy, jestem z niego zadowolony :)
Jak chcesz, to zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT, na którym publikuję filmiki z jazdy :) Ich jakość jest troszkę pogorszona przez program do konwersji (tymczasowo lipnego używam).

Pozdrawiam.
Charlie
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Audi A3
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

18 Mar 2014, 13:25

A co powiecie na prezent w formie kursu driftingu. Znalazłem taki . Kosztuje on 499 zł i odbywa się na Mazdzie RX7 340 KM lub BMW M3 340 KM. Nie jest drogi to kurs, a ile frajdy daje. Sam bym chciał taki prezent dostać. Mój kumpel był i się świetnie bawił.
Ostatnio edytowany przez silvo44, 18 Mar 2014, 16:33, edytowano w sumie 1 raz
Powód: niedozwolona reklama
Bond
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Audi A4

22 Kwi 2014, 14:37

Kurs driftingu brzmi super! Mi się jeszcze marzy coś takiego jak Jazda Ferrari czyli kilka okrążeń na torze pod okiem instruktora w Ferrari. Myślę, że niejeden fan motoryzacji by się ucieszył z takiego podarunku :) tylko jest to oczywiście kwestia odłożenia odpowiedniej sumki na to.
jm212
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 12 10 2009
Auto: Skoda Fabia
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

04 Maj 2014, 11:24

Nie każdy może lubić jazdę szybkim autem takim jak Ferrari ;) Niektórzy mogą woleć wsiąść za kierownicę prawdziwego byka i przejechać TIRem. Oczywiście po placu manewrowym i pod okiem instruktora.
aworm
Obserwowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 19 10 1989
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: Opel Astra
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

04 Maj 2014, 17:40

Dobry pomysl.

Moze sie przydac np na gościa z nożem wyskakującego z BMW

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Maniak1
Początkujący
 
Posty: 82
Prawo jazdy: 01 01 2007
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Skoda
Silnik: 1,9 sdi
Paliwo: Diesel

29 Cze 2015, 21:49

:wink:
Kiedyś tamte firmy może i dawały radę bo nie było innych ale teraz jest XBLiTZ i tamte się już nie liczą. Według mnie jeśli kamera samochodowa to XBLITZ jakikolwiek model
Użytkownik81
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 01 01 2002
Auto: Bmw

02 Lip 2015, 10:17

Ja z reguły staram się tak dobierać prezenty by dana osoba była zadowolona. Nie kupuje tego co mi się podoba... Niedługo mój tata a urodziny i zastanawiam się nad zakupem biletów na rajd polski. On uwielbia samochody i powinien być zadowolony. Pójdę nawet z nim na ten rajd by sprawić mu jeszcze większą frajdę. Rejestrator to też fajny pomysł - myślałam o nim ale mój tata mnie ubiegł i sam sobie kupił.
62miko
Nowicjusz
 
Posty: 24
Auto: peugeot

03 Lut 2016, 14:02

Świetna sprawa
Ostatnio edytowany przez silvo44, 03 Lut 2016, 18:59, edytowano w sumie 1 raz
Powód: reklama
raffelss85
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: nie mam

26 Lut 2016, 10:50

Polecam kontakt z firmą "Seb-comp" z Lublina. Prowadzą sklep internetowy . Można tam zobaczyć cały asortyment tego typu produktów w różnych cenach. Ja tez się na tym nie znam. Wiem, że za ich pośrednictwem kupował takie urządzenie mój mąż. Można również do nich zadzwonić. Udzielą informacji i doradzą. I na pewno nie tylko urządzenia najdroższe. Polecam, bo mają duży asortyment różnego rodzaju kamer oraz lokalizatorów.
Ostatnio edytowany przez silvo44, 26 Lut 2016, 11:25, edytowano w sumie 1 raz
Powód: link reklamowy
monikakow79
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 01 09 2005
Auto: honda jazz
Silnik: 1,9 TDI
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

10 Kwi 2016, 11:02

wiesz co ja też właśnie na prezent kupowałam i we frago taką kamerkę mi polecili xblitz mirror, jest ukryta w lusterku więc pełni podwójną funkcję, obd arowany bardzo zadowolony więc prezent trafiony w punkt
piegus
Początkujący
 
Posty: 98
Auto: fiat

25 Maj 2016, 11:12

W dzisiejszych czasach rejestrator jest całkiem przydatny a ceny wcale nie są zaporowe. No np. coś takiego jako prezent urodzinowy świetnie sie nada a był naprawdę tani: Provision C600.
jakub935
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 26 05 2010
Auto: Audi 90 B3
Silnik: 1.6 TDI
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1989