Volvo V40 diesel

Volvo V40 diesel

18 Paź 2010, 18:07

Witam mam taki problem w moim volvo chodzi mi o bieg wsteczny , ostatnio mam problem z wbiciem go , wsteczny jest podnoszony na gałce pierścień i wrzuca się jak jedynkę , nie zawsze a ostatnio prawie zawsze nie mogę go wbić . Czy ktoś miał może taki problem? idzie to jakoś rozwiązać domowym sposobem czy tylko wizyta u mechanika ?
maxmil
Nowicjusz

Miejscowość: okolice Namysłowa

Re: Volvo V40 diesel

18 Paź 2010, 18:41

W dniach 23 – 24 października 2010 r., sieć autoryzowanych serwisów Volvo zaprasza wszystkich właścicieli samochodów Volvo do sprawdzenia swoich aut w ramach „Jesiennej Akcji Serwisowej 2010”. http://media.volvo.pl/pr/171366/jesienne-porzadki
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo.
faldurf
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warsaw
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Stunt motocyklowy, jazda na przednim kole
      Mitsubishi Concept G4
      Zmiana koloru Lexus RX
      Toyota Yaris Hybrid (2013)