Volvo V40 diesel

Volvo V40 diesel

18 Paź 2010, 18:07

Witam mam taki problem w moim volvo chodzi mi o bieg wsteczny , ostatnio mam problem z wbiciem go , wsteczny jest podnoszony na gałce pierścień i wrzuca się jak jedynkę , nie zawsze a ostatnio prawie zawsze nie mogę go wbić . Czy ktoś miał może taki problem? idzie to jakoś rozwiązać domowym sposobem czy tylko wizyta u mechanika ?
maxmil
Nowicjusz

Miejscowość: okolice Namysłowa

Re: Volvo V40 diesel

18 Paź 2010, 18:41

W dniach 23 – 24 października 2010 r., sieć autoryzowanych serwisów Volvo zaprasza wszystkich właścicieli samochodów Volvo do sprawdzenia swoich aut w ramach „Jesiennej Akcji Serwisowej 2010”. http://media.volvo.pl/pr/171366/jesienne-porzadki
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo.
faldurf
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warsaw
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Lexus LS będzie miał silnik V6 Lexus LS będzie miał silnik V6
    Lexus zarejestrował w japońskim urzędzie patentowym znak towarowy "LS 350". W praktyce oznacza to, że gama jednostek napędowych przechodzącej obecnie próby drogowe nowej, piątej generacji flagowej limuzyny Lexusa obejmować ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006