Volvo V40 diesel

Volvo V40 diesel

18 Paź 2010, 18:07

Witam mam taki problem w moim volvo chodzi mi o bieg wsteczny , ostatnio mam problem z wbiciem go , wsteczny jest podnoszony na gałce pierścień i wrzuca się jak jedynkę , nie zawsze a ostatnio prawie zawsze nie mogę go wbić . Czy ktoś miał może taki problem? idzie to jakoś rozwiązać domowym sposobem czy tylko wizyta u mechanika ?
maxmil
Nowicjusz

Miejscowość: okolice Namysłowa

Re: Volvo V40 diesel

18 Paź 2010, 18:41

W dniach 23 – 24 października 2010 r., sieć autoryzowanych serwisów Volvo zaprasza wszystkich właścicieli samochodów Volvo do sprawdzenia swoich aut w ramach „Jesiennej Akcji Serwisowej 2010”. http://media.volvo.pl/pr/171366/jesienne-porzadki
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo.
faldurf
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warsaw
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym
    Całkowita droga hamowania wraz z czasem reakcji przy prędkości 60 km/h wynosi ok. 50 m. W trudnych warunkach pogodowych, przy oblodzeniu nawierzchni lub opadach śniegu może wydłużyć się kilkakrotnie. Uderzenie w pieszego ...
    Fiat Tipo - kompaktowy sedan Fiat Tipo - kompaktowy sedan
    Fiat TIPO to całkowicie nowy, czterodrzwiowy samochód, stworzony od samego początku jako trójbryłowy sedan, zgodnie z koncepcją "Born to be Sedan ", co pozwoliło wydobyć zrównoważone kształty włoskiego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Touran 1.6 TDI BlueMo Start&stop
      Summer Cars Party 2009
      Audi driving experience, Audi R8
      1970 dodge challenger-pic-20157