1.9 TDI pompowtryskiwacze

1.9 TDI pompowtryskiwacze

18 Sie 2015, 10:52

Obecnie jestem właścicielem drugiego samochodu z silnikiem wysokoprężnym opartym na pompowtryskiwaczach. Drugie autko i znów ten sam problem - padł jeden pompowtryskiwacz. Jest to co prawda lepsza nowina niż poprzednio, gdy uszkodzone okazały się wszystkie 4 sztuki.
Jak to jest z tą awaryjnością 1.9 TDI pompowtryskiwacze? Ja oceniacie te silniki i czy u Was również zdarzają się awarie tych podzespołów?
Caana
Nowicjusz
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 Sie 2015, 10:31
Auto: Skoda Octavia

Re: 1.9 TDI pompowtryskiwacze

22 Sie 2015, 16:25

Całą moc teorii o pompowtryskiwaczach jest na głównej stronie Boscha i tam znajdziesz wiele ciekawych wskazówek. Bosch te wtryski zrobił to zapewne wie najwięcej na ich temat. Poczytaj bardzo ciekawe artykuły.
SEBA6
Nowicjusz
 
Posty: 14
Rejestracja: 01 Lis 2012, 12:07
Miejscowość: Mielec
Auto: Mercedes e klase

Re: 1.9 TDI pompowtryskiwacze

24 Paź 2015, 11:05

Witam ponownie. Już jest po problemie. Okazało się , że trzeba wyczyścić pompowtryski i ustawić tam jakieś bipy. Znalazłem w końcu sensowny serwis w Stalowej Woli ASO Bosch Diesel Service Pawlik na Mostowej i regeneracja kolejnego pompowtryskiwacza wyszła mnie tylko 350 zł to bardzo dobra cena za taką usługę. Polecam zdecydowanie warsztat bo wcześniej buliłem po ponad 600 zł. :) Poz.
Caana
Nowicjusz
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 Sie 2015, 10:31
Auto: Skoda Octavia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    TOP 5 - trendy w projektowaniu współczesnych miast TOP 5 - trendy w projektowaniu współczesnych miast
    Współczesne miasta podlegają nieustannym zmianom, a projektanci miejskiej infrastruktury muszą za nimi nadążać. Mieszkańcy oczekują tworzenia przyjaznych miejsc sprzyjających zdrowiu i dobremu samopoczuciu, a równie ...
    Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie? Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie?
    Wprowadzono mi pewien mętlik w głowie. Niedawno zostałem zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej. Policjant kazał mi pokazać gaśnice. Oczywiście na gaśnice nie mam legalizacji bo się skończyła, a zapomniałem zrobić. Policjant ...

  •