2 ogłoszenia do oceny

21 Sty 2017, 14:19

Zainteresowały mnie te 2 ogłoszenia:
1. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
2. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Warto przejechać się i obejrzeć?
Adrard
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Nie mam

21 Sty 2017, 14:41

A co Cię ujęło w tych autach?
pytam bo zawsze ciekawi mnie tok rozumowania takich osób jak Ty...
Najpierw piszesz że w is300 boisz się o spalanie a potem zapodajesz audi a4b6 z syfnym 3,0 V6 i BMW 3,0d z 300tyś.km. przebiegu gdzie w obu przypadkach w tabelce "koszty" wysokie spalanie byłoby tylko pobożnym życzeniem kierowcy/właściciela... :o
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10181
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

21 Sty 2017, 14:45

To sam nie widzisz jak to ałdi wygląda??? Przecież ten przód sam poskładałbym lepiej pod blokiem. Auto świetnie nadaje się do challenge'u - kto znajdzie najwięcej odcieni lakieru na bezwypadkowym audi dostaje zestaw kluczy+grzechotka (taka "z przeglądu", która nie działa już w opakowaniu. Diesel, automat, 4x4, niski przebieg i cena wyjściowa 14k , do tego z Radomia:naughty: :naughty: :naughty: ( a import z poza UE wychodzi drożej niż np. z Niemiec)
BMW już lepiej
Swoją drogą dobry rozrzut z Radomia po Koszalin.
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

21 Sty 2017, 14:48

Szwajcara odrzuć z miejsca,beta ładnie wygląda
Kieł
Stały forumowicz
 
Posty: 2420
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Moc zamknięta w żelu
    Pierwsze powstały jeszcze w połowie ubiegłego wieku. Obecnie znajdują coraz szersze zastosowanie także jako akumulatory samochodowe. Choć po dziś dzień niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić elektrolitu w innej postaci ...
    Międzynarodowy Dzień Uprzejmości na Drodze
    Święto wywodzi się z Francji, ale szybko zyskało popularność na całym świecie. Co to znaczy być uprzejmym na drodze? Przestrzeganie przepisów oraz bycie przewidywalnym i wyrozumiałym kierowcą. Tak rozumiana uprzejmość ...