307 cc przeróbka na lifting

307 cc przeróbka na lifting

09 Lis 2009, 20:31

Witam!
Mam Peugeota 307cc rok 2004 chce przerobić go na egzemplarz po liftingu i tu moje pytanie. Czy da się coś takiego zrobić, czy wszystkie części będą pasować (chodzi mi tu głównie o zaczepy mocowań itp.) Z tego co wiem to trzeba wymnienić maskę, lampy, zderzak przedni i błotniki. Aha i czy te wszystkie części pasują od zwykłej 307 po lifcie nie cabrio ?
eagle250
Nowicjusz

Miejscowość: miasto

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus NX - najpopularniejszy SUV Lexusa w Polsce Lexus NX - najpopularniejszy SUV Lexusa w Polsce
    Zaprezentowany w 2014 roku model NX stanowi 40 proc. całkowitej sprzedaży japońskiej marki. Ma 4 640 mm długości i 1 645 mm wysokości. Pod maską może pracować jeden z dwóch napędów. Pierwszy to hybryda z 2,5-litrowym ...
    Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła
    Doskonałe właściwości jezdne, zwinność i stabilność w każdym terenie – to przyczyny sukcesu rynkowego systemu BMW xDrive. BMW stale poszerza ofertę samochodów z inteligentnym napędem na cztery koła: tylko w ciągu ...

•