A4 B5 1.9TDI Chrobotanie silnika po uruchomieniu.

A4 B5 1.9TDI Chrobotanie silnika po uruchomieniu.

09 Lis 2017, 19:03

Witajcie mam problem, który pojawił się dzisiaj. Podczas uruchomienia auta przez kilka sekund słychać chrobotanie, czasami prawie wcale czasem troszkę dłużej i potem jest wszystko ok. Nic się dalej nie dzieje, silnik chodzi super itd.
Wstawiam filmik połączony z dwóch gdzie słychać te chrobotanie. Jak się przysłuchiwałem to wydawało mi się, że od góry silnika było go słychać. Czy to coś z rozrządem ? czemu tylko na początku uruchomienia auta. Silnik to 1.9 tdi AFN

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

yahooo8
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Supra - pięć generacji Toyota Supra - pięć generacji
    Toyota zaprosiła właścicieli oraz największych fanów klasycznych modeli Supry na zamkniętą imprezę z udziałem Tetsuyi Tady, twórcy Supry piątej generacji. Główny inżynier najnowszego sportowego coupe ...
    Transport chłodniczy i zarządzanie łańcuchem chłodniczym Transport chłodniczy i zarządzanie łańcuchem chłodniczym
    Udział produktów świeżych i zamrożonych w transporcie żywności stale rośnie. Towarzyszy temu rozwój produkcji zaplecza logistycznego i nowoczesnych środków transportu chłodniczego. Żywność w dzisiejszych ...

•  
    • Ferrari F12 Barinetta, tył
      Audi R18 e-tron quattro, Mistrzostwa Świata FIA w wyścigach długodystansowych
      Volkswagen Golf GTD Variant, tył
      Nissan Skyline GTR w oczekiwaniu na zielone światło