A4 B5 za duzo pali meczy sie przy rozruchu

A4 B5 za duzo pali meczy sie przy rozruchu

02 Kwi 2012, 17:28

witam mam problem z moja a4 1,6 przy rozruchu wyraznie sie meczy kreci kreci nim odpali (nie jest to wina aku) mam 'wrazenie' ze pali duzo za duzo natomiast na 1 i 2 biegu czasami drzy auto tak jakby sprzeglo za mocno bylo puszczone (czego nie robie) mysle ze filtr paliwa trzeba wymienic lub cos z przepustnica ? mial ktos podobny przypadek? moze ktos wymienial samemu filtr w tym aucie? z rury wydechowej kapie skroplone paliwo chyba tak nie powinno byc?
pozdrawiam
pozdrawiam
maras399
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: a4 b5

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odświeżony crossover Mitsubishi ASX Odświeżony crossover Mitsubishi ASX
    W polskiej ofercie Mitsubishi Motors debiutuje właśnie odświeżony model najpopularniejszego modelu tej marki w Polsce i Europie – crossovera Mitsubishi ASX z nowym silnikiem Diesla. Wzbogacono wyposażenie pojazdu, silnik ...
    Przebieg, rocznik, stan czy marka? Co jest ważne przy zakupie? Przebieg, rocznik, stan czy marka? Co jest ważne przy zakupie?
    Szukam auta minimum 2010r. z przebiegiem 100tys. Max., do którego nie będę nic musiał dokładać. Chcę aby miał bogate wyposażenie i spalanie na poziomie 7-8l. Oczywiście bezwypadkowy i od pierwszego właściciela – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda