Corsa B 1.2 16v 65km wysokie spalanie.

Corsa B 1.2 16v 65km wysokie spalanie.

02 Kwi 2012, 16:30

Witam.
Sądzę że to odpowiedni dział lecz jeśli nie to proszę o korektę.

Problem:

Ostatnio zauważyłem ze moja corsa za dużo pali. Robiąc codziennie około 100km w trasie plus 20km w mieście wyszło mi ze auto spala około 12l benzyny co wydaje mi się wynikiem dziwnym nawet jakbym wyciskał z tego auta wszystko co się da a tak nie jest. W mieście jak to w mieście raz 20km/h raz 60 w trasie 100-120km/h a spalanie jakbym jechał 2.0 l jednostką. Poza tym zero problemów olej jest nie ubywa żadnych błędów nie ma a auto ma przejechane 100000 tyś km.
Dodam że mieszkam w UK gdzie nie muszę w trasie wyprzedzać a i w mieście dość płynnie się jedzie.

Pozdrawiam i oczekuje odpowiedzi.

Krzysiek
krzychu996
Nowicjusz

Miejscowość: Bedford

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Global Small to Mitsubishi Space Star w Europie Mitsubishi Global Small to Mitsubishi Space Star w Europie
    W związku z niespodziewanymi kwestiami prawnymi, związanymi z prawami handlowymi do znaku "Mirage" w Europie, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zdecydowała o nadaniu nowej nazwy na Starym Kontynencie modelowi Global ...
    Automaster Show 2013 / relacja Automaster Show 2013 / relacja
    Na lotnisku w Kamieniu Śląskim 28 kwietnia odbyła się impreza Automaster Show 2013. Dla fanów motoryzacji przygotowanych było kilka testów sprawnościowych: jazda na trolejach czy test Stewarta, ale każdy mógł ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50