A4 B8 dwie sztuki..

24 Kwi 2018, 15:38

Witam Panowie znalazlem dwa smaochody ktore mi przypasowaly tylko wybor ciezki hehe licze na jakas wasza pomoc. I moze ktos by byl w stanie po vinie je obadac. Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

2.0 cr 143 quattro
[link do oferty na Allegro wygasł]
Vin: WAUZZZ8K7AA066268


1.8 tfsi 120km
[link do oferty na Allegro wygasł]
Vin: WAUZZZ8K5BA057540
patrq
Nowicjusz
 
Posty: 25
Prawo jazdy: 05 05 2006
Auto: Nie mam

24 Kwi 2018, 23:54

1 tłuczona przodem i dodatkowo cała dookoła wymalowana, kolorowa
2 zdjęcia słabe ale jest złudzenie jakby przednia maska była w innym odcieniu
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16271
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

25 Kwi 2018, 06:37

Kao napisał(a):1 tłuczona przodem i dodatkowo cała dookoła wymalowana, kolorowa
2 zdjęcia słabe ale jest złudzenie jakby przednia maska była w innym odcieniu

W pierwszej zderzak napewno wymieniany byl bo tam byla szkoda na 5tys. Ale oko masz ze po zdjeciach widzisz ze cala wymalowana hehe czyli co myslisz zeby temat odpuscic ??
patrq
Nowicjusz
 
Posty: 25
Prawo jazdy: 05 05 2006
Auto: Nie mam

25 Kwi 2018, 08:56

W pierwszej masz świeży reflektor lewy.
Przy drugiej zastanów się czy silnik jest dobrym wyborem.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1305
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

25 Kwi 2018, 09:57

Wiesz ogolnie nie boje sie auta po jakis delikatnych kolizjach chodzi o to zeby nie bylo nie wiadomo jak walniete. Raport pobralem z auto dna wykazalo dwie szkody jedna na 2 tys kolejna na 5-7 tys. Sprzedajacy nie klamal tylko mowil ze to bylo. Takze nawet jak jestncos delikatnie przymalowane i wymieniona lampa to nie ma tragedi najwazniejsze zeby szpachli nie bylo nawalone. Co oglnie sadzisz patrzac na to 1 audi w dieslu warto mu sie blizej przyjrzec ???
patrq
Nowicjusz
 
Posty: 25
Prawo jazdy: 05 05 2006
Auto: Nie mam

25 Kwi 2018, 10:10

Szwajcar to wiadomo że bity tylko pytanie jak mocno........ bierz miernik i jedz oglądaj, w lakierowaniu nie ma nic złego aby szpachli nie było nakładzione na całych elementach
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16271
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Czarny lód na drodze! - niewidzialne zagrożenie
    Choć trwa jeszcze jesień i w ciągu dnia często można cieszyć się słoneczną pogodą, noce bywają już chłodne. Wraz z pojawieniem się pierwszych przymrozków na drogach robi się niebezpiecznie – jezdnia może pokryć ...

25 Kwi 2018, 10:34

Dobrze pomalowany drugi lakier w niczym nie przeszkadza - gorzej jak elementy wymienione a auto naciągnięte. Miernik i wprawne oko - sprawdzaj śruby, spasowania i to co jest pod elementami szczeliny wnęki itp. zwracaj uwagę na opony i jedź na dobrą geometrię z rachunkiem i wyciągiem.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1305
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

26 Kwi 2018, 00:34

Mize ktos jest w stanie odplatnie zrobic ze mna inspekcje tego auta sprawdzic go. Auto stoi w Kozieglowach miedzy czestochowa a lodzia. Ja jest z radomia
patrq
Nowicjusz
 
Posty: 25
Prawo jazdy: 05 05 2006
Auto: Nie mam

26 Kwi 2018, 08:35

Jeżeli to te Koziegłowy między Katowicami a Częstochową to możemy pomóc w sprawdzeniu.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1305
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam