Adam Małysz w SKODA AUTOLAB

13 Wrz 2012, 00:20

11 września 2012 roku odbyła się konferencja prasowa, inaugurująca funkcjonowanie Interaktywnego Centrum Bezpieczeństwa SKODA AUTOLAB w podwarszawskich Markach. Gościem specjalnym wydarzenia był Adam Małysz.

Podczas konferencji poprowadzonej przez Marcina Prokopa, zaprezentowana została idea jedynego w Polsce mobilnego Centrum, które jest wyrazem ogromnego zaangażowania marki SKODA w projekty związane z bezpieczeństwem.

Adam Małysz w SKODA AUTOLAB

"Bezpieczeństwo było zawsze dla mnie niezwykle ważną kwestią. Jako osoba publiczna przyjąłem za swój cel promowanie i wspieranie edukacji w tym zakresie" – powiedział Adam Małysz. "Zdrowie i życie nasze i pasażerów, jest w rękach kierowcy. Właśnie dlatego zdecydowałem się zaangażować w ten projekt i cieszy mnie, że to właśnie ŠKODA - marka ciesząca się olbrzymią sympatią wśród Polaków, zdecydowała się na realizację tak odpowiedzialnego i potrzebnego projektu" – dodał Małysz.

"SKODA AUTOLAB to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w naszym kraju, będące odpowiedzią na zapotrzebowanie kierowców na praktyczną wiedzę dotyczącą bezpiecznej jazdy. Centrum SKODA ma uświadomić obecnym oraz przyszłym kierowcom, że przygotowanie do bezpiecznej podróży powinno rozpocząć się już na długo przed uruchomieniem silnika i wyruszeniem w drogę. Wierzymy, iż dostępne na terenie Centrum symulatory jazdy oraz blisko 50 innych interaktywnych eksponatów, stanie się ciekawą edukacyjną atrakcją dla Warszawiaków – nawet tych, którzy do tej pory nie interesowali się zbyt mocno motoryzacją" - mówi Monika Dąbrowska, rzecznik prasowy marki.

POLECAMY SKODA na Danone Nations Cup - Stadion Narodowy w Warszawie

"Jesteśmy przekonani, że SKODA AUTOLAB będzie doskonałym i ciekawym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi" - dodała Monika Dąbrowska.

Adam Małysz, były skoczek narciarski odnoszący sukcesy jako kierowca rajdowy, jest związany z marką ŠKODA od 2011 roku. W pierwszym odcinku cyklu SKODA Test Show Małysz testował sportową odsłonę Fabii, wersję RS. Prawdziwą popularność zdobył film prezentujący parkowanie samochodu w ścianie, który powstał przy okazji nagrań do Test Show.

źródło: Skoda
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3232
Zdjęcia: 11923
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Dacia Duster Motrio Cup mistrzowskim pucharem
  Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19, firma Renault Polska postanowiła kontynuować puchar Dacii Duster, podtrzymując swoje motorsportowe tradycje. Trzy lata doświadczeń pokazały, że projekt markowego pucharu ...
  Najnowsze BMW serii 7
  BMW serii 7 - luksus na miarę przyszłości. Ten najnowocześniejszy w historii bawarskiego koncernu model będzie można zobaczyć już 24 listopada 2015 r. na targach Fleet Market w Centrum EXPO XXI w Warszawie. BMW serii 7 – ...

 •  
  • Warto przeczytać