Amerykańskie środki do czyszczenia samochodu

Amerykańskie środki do czyszczenia samochodu

22 Lip 2008, 20:57

Witam :)

Na allegro jest sporo różnych środków do czyszczenia auta, pochodzących (podobno?) za stanów - słyszałam że są bardzo dobre, wręcz lepsze niż te które można kupić w Polsce.
Czy może ktoś z was zetknął się z nimi? Co sądzicie? Może coś polecacie?
Tak trochę się boję ze trafię na podróbkę czy kupie nawet coś oryginalnego, ale zupełnie bezużytecznego, więc bardzo proszę o pomoc i radę :)

Najbardziej interesują mnie środki do woskowania samochodu, do szyb oraz do tapicerki.

pozdrawiam
ktosia
Nowicjusz

Re: Amerykańskie środki do czyszczenia samochodu

24 Lip 2008, 22:28

DIMER - Najlepsza chemia do czyszczenia smarów - silniki, plandeki, zbiorniki paliwa.
Rumpel
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Re: Amerykańskie środki do czyszczenia samochodu

06 Lis 2012, 11:17

po co odrazu amerykańskie:)ja zamawiam od dawna z internetowej hurtowni chemicznej TO-MA i też są dobre i dużo tańsze
gregory01
Nowicjusz

Auto: audi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Irlandzka armia zamówiła 280 egzemplarzy Toyoty Land Cruiser Irlandzka armia zamówiła 280 egzemplarzy Toyoty Land Cruiser
    Irlandzkie siły zbrojne otrzymają solidne wsparcie. Ich szeregi wzmocni 280 japońskich krążowników lądowych, czyli terenowych Toyot Land Cruiser. Auta zostaną dostosowane do potrzeb wojskowych, a o ich wyborze do armii ...
    Samochody klasy A - przegląd rynku Samochody klasy A - przegląd rynku
    Najmniejsze miejskie samochody mają na naszym rynku ustabilizowaną pozycję – przede wszystkim ze względu na swoją cenę, która rzadko przekracza kwotę 40 tys. zł. Co więcej, producenci coraz lepiej wyposażają ...

•