Środki antykorozyjne

środki antykorozyjne

11 Gru 2014, 17:25

Nie bardzo wiem, czy to dobry temat, jeśli nie to przepraszam ale jeszcze się trochę tu gubię :P
No więc moje autko na razie ma się dobrze, przynajmniej z tego, co je oglądałem nie widać nigdzie rdzy, ale mimo to chciałbym je jakoś zabezpieczyć. Niestety w internecie roi się od takich produktów a ja nie wiem jaki będzie ok :(
Widziałem, że na jakiejś stronie polecano produkty Tectyl, znalazłem coś takiego: http://www.tectyl.pl/tectyl_120.html tylko nie wiem, czy ten środek nada się do mojego auta? Czy można go łatwo nałożyć, czy to jednak takie produkty dla jakichś warsztatów czy profesjonalistów?
http://www.tectyl.pl/tectyl_bodysafe_.html o tym jest całkiem dużo w internecie, jakby ktoś miał jakąś opinię na jego temat to też bym prosił...
z góry bardzo dziękuję :piwo:
Błażej89
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 03 1989
Auto: skoda fabia combi
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2010

Re: środki antykorozyjne

22 Gru 2014, 14:41

Miałem taki sam problem i rzeczywiście dużo różnych środków do wyboru... Osobiście wybrałem to, co polecił mi znajomy - Raptor polska... Napoczątku pokryłem tylko niewielkie elementy, ale zastanawiam się nad całością. Najpierw była pokryta podkładem epoxydowym - następnie Raptor u pol. Trochy jest o tym środku w sieci, ale bez kitu polecam.
Pozdrawiam
MarcinK1980
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 03 2002
Auto: Toyota
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

EURO NCAP: Pięć gwiazdek dla nowego Audi A3 EURO NCAP: Pięć gwiazdek dla nowego Audi A3
    Zdobywając pięć gwiazdek, Audi A3 osiągnęło najlepsze wyniki w teście zderzeniowym przeprowadzonym przez Euro NCAP. We wszystkich kategoriach łącznie, model zdobył 88 na 100 możliwych punktów. Organizacja ds. oceny ...
    Dlaczego część kierowców nie używa kierunkowskazów? Dlaczego część kierowców nie używa kierunkowskazów?
    Dlaczego część kierowców nie używa lub nie zawsze używa kierunkowskazów? Przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych badania wykazały, że najczęściej podawane odpowiedzi to: "nie było na to czasu " (42%) i "z lenistwa ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Subaru Impreza STI