AR 156, 166, Passat B5 po FL, Audi A4 do 35 tys.

30 Lip 2009, 11:34

Co do przyśpieszenia i v-max to jak pisałem - jeszcze nie wymieniałem rozrządu, filtrów, oleju, hamulce muszę przetoczyć albo wymienć jeszcze nie wiem więc narazie jeszcze jeżdzę delikatnie (staram się poza 3000 obrotów nie wychodzić) i boję się sprawdzać osiągi. Co do spalania to na komputerze pokazuje mi 6,9l ale jak czytałem forum to komputer przekłamuje więc na to nie patrze ale przy takiej jeździe jak teraz to w komisie samochód miał 20km przebiegu, jak wróciłem z Zamościa do Puław maił jakieś 160km i zatankowałem wtedy koło 13l (było 1/4baku), teraz ma 260 i jest koło 1/8baku (spalił mi 1/8)
Co do 1.9 140KM to rzeczywiście jest trudno kupić ale może rozważ też chiptuning 115KM. Jak czytałem forum to użytkownicy wyciskają tak 130-140KM z tego w miarę bezpieczny sposób.
Kamilp
Początkujący
 
Posty: 158
Prawo jazdy: 01 01 2001

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Alfa Romeo Tonale - hybrid?
    Włoski producent przedstawił to auto na targach w 2019 roku i było ono nawet w Poznaniu na Motor Show. SUV ma bardzo ciekawy design i jak na razie jest to wersja koncepcyjna ale nie widać przeszkód żeby w niedalekiej ...
    Techniczne sekrety Toyoty GR Yaris
    Toyota GR Yaris wymyka się motoryzacyjnym schematom. Z zewnątrz przypomina miejskiego hatchbacka. W środku przemyca zaawansowany napęd 4x4, mocny silnik, lekką konstrukcję z włókna węglowego i aluminium, gruntownie ...