ASR - co to jest?

ASR - co to jest?

14 Gru 2007, 21:53

moze to nie problem ale mam takie pytanie poniewaz kupilem nowe auto w ktorym jest asr i nie bardzo wiem do czego to sluzy a ciocia wikipedia nie duzo mi mowi chcialbymsie dowiedziec kiedy tego uzywac na czym to polega i takie tam
barton3112
Nowicjusz

• Re: asr

14 Gru 2007, 22:51

:D Z prawej strony logo Forum masz po skosie zakładki, a jedna ma nazwę "Słownik Motoryzacyjny" - otwórz i przeczytasz, także o innych bajerach elektronicznych.
    fordon

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Aplikacja z funkcją eRemote BMW ConnectedDrive dla BMW i Aplikacja z funkcją eRemote BMW ConnectedDrive dla BMW i
    Dostęp do informacji o planowaniu podróży możliwy jest przy pomocy smartfona lub systemów pokładowych pojazdu dzięki dedykowanej BMW i, smartfonowej aplikacji kompatybilnej z systemem operacyjnym iOS oraz Android. ...
    Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6 Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6
    Wprowadzenie całkowicie nowego czterocylindrowego silnika wysokoprężnego Opla to kolejny etap w procesie odnowy portfolio jednostek napędowych. Silniki CDTI ECOTEC o pojemności 1,6 litra, są drugą z kolei rodziną nowych silników ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Toyota Sequoia TRD Sport, targi w Chicago
      Dziewczyny
      Jack Daniels w bagażniku