Astra 1.6 16v 96r nierowna praca na postoju

[Astra 1.6 16v 96r] nierowna praca na postoju

01 Lis 2007, 20:34

Witam serdecznie. Pierwszy raz piszę na tym forum. Jeżeli coś żle zrobię , to krzyczcie głośno. Mam taki problem.Kupiłem 2 lata temu astrę z gazem holenderskim Koltec. Od początku były z nim problemy. Były wymienione membrany w parowniku,ustawiane ciśnienia,czyszczenie elementow instalacji. Trochę pomogło. Teraz jest tak ,że na biegu jałowym, na gazie, a i czasem na benzynie pracuje jakby na 3 cylindrach. Wymienione świece i przewody wn i nic. Ktoś mi podpowiedział , że może pomuc zaślepienie lub wymiana zaworu cyrkulacji spalin. Proszę o wasze zdanie .
Pozdrawiam.

[/url][/code]
pawel12
Nowicjusz

Re: [Astra 1.6 16v 96r] nierowna praca na postoju

01 Lis 2007, 20:41

:D Wymiana zaworu recyrkulacji spalin - jak najbardziej! Najlepiej poświęć parę "groszy" i wymień reduktor na nowy - Elpigazu "Vega" i sterownik Leonardo i będzie, jak ręką odjął. Zawór oczywiście bezwzględnie. :lol:
fordon

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone! Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone!
    Co robią kierowcy, gdy zbliżają się do skrzyżowania, a światło zmienia się na żółte? Jest to pytanie które powinniśmy zadać również sobie będąc kierowcą. W praktyce wygląda to tak że jedni w pośpiechu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50