Astra 3 rok 2008, faluje na wolnych obratach

18 Lis 2010, 13:31

Witam wszystkich.

Od niedawna jestem posiadaczem Astry 3 Kombi 2008 rok 1.7 DTH (Isuzu) 110KM.

W aucie zaczeły falować mi obroty na biegu jałowym. Byłem w 2 róznych serwisach. W obu powiedzieli mi żę to wina pompowtryskiwaczy i żebym jechał do serwisu BOSHA i z nimi rozmawiał.

Auto ma 87 tyś przejechane. Jak się okazało po podłączeniu TECHa auto ma 151 tyś, czyli zrobili mnie wbalona.

Proszę o propozycję rozwiązania tego problemu? Kiedy mam wymienić rozrząd?

Pozdrawiam wszystkich...
mati2010
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Sochaczew

19 Lis 2010, 22:06

Wątpię żeby to była wina pompowtryskiwaczy... Problem może być mniejszych rozmiarów, ale to tylko moje dywagacje ;) Widzę, że zostałeś trochę zrobiony w wała. Radzę podjechać do kogoś oblatanego w Oplach i powie co i jak. Widzę, że jesteś z Sochaczewa, to polecam podjechać do "Moto-Bart" w Warszawie i tam się "serwisować" bo to jedni z lepszych mechaniorów od Opla i VW z jakimi miałem przyjemność ;)
"Nie wiem co się tak uparłeś na to V6 skoro byle Opel, czy Ford to ma..."
Kierunkowskaz
Zaawansowany
 
Posty: 987
Miejscowość: Warszawa (WI)

19 Lis 2010, 22:31

https://www.forumsamochodowe.pl/uwaga-vt36065.htm
Proszę się zapoznać z tematyką działów na forum.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW Concept X1 2008
    W przypadku BMW Concept X1 projektanci zawarli klasyczne cechy i język stylistyczny modeli BMW X w pojeździe nowej klasy. Wyrafinowanie, zwinność, wszechstronność i jakość premium – wszystko to zostało odzwierciedlone ...
    Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI
    Dostarczając papieżowi Benedyktowi XVI nowy papamobile, Mercedes-Benz kontynuuje tradycję, która liczy już ponad 80 lat. Dr Dieter Zetsche, prezes zarządu Daimler AG i szef Mercedes-Benz Cars, osobiście przekazał w ...