Astra G 2002r. 1.6+LPG prośba o ocenę modelu

Astra G 2002r. 1.6+LPG prośba o ocenę modelu

17 Sie 2015, 19:26

Witam serdecznie. Przymierzam się do zakupu auta, jednak nie bardzo się znam. Po ostudzeniu emocji wykreślam powoli z kręgu swoich zainteresowań i dążeń Audi A4 i A3, bo w tym przedziale cenowym ciężko może być dostać je w dobrym stanie a nie będą już pewnie tak tanie w utrzymaniu jak Astra, a zależy mi na tym, ponieważ jestem niepracującym studentem.

Nie dzwoniłem jeszcze do sprzedawcy z ogłoszenia, bo nie wiem nawet o co zapytać przed oglądaniem. Podpowiedzcie czy można coś wywnioskować na podstawie zdjęcia i opisu i o co można się zapytać już przez telefon ? Mnie osobiście zastanawiają drzwi od strony kierowcy, być może to wina zdjęcia ale widać różnicę odcieni z granicą na krawędzi oraz zastanawia czemu ktoś pozbywa się samochodu z roczną LPG.

Dodatkowo na uwagę zasługuje to, że gość próbował sprzedawać samochód jeszcze tydzień temu za 8.600 i za tę samą cenę w zeszłą niedzielę na giełdzie.

Proszę o pomoc i rady.

http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl ... 42864.html
kaczy93
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 05 2011
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

Re: Astra G 2002r. 1.6+LPG prośba o ocenę modelu

17 Sie 2015, 19:48

Jaki to jest dokładnie silnik? Bo jeśli 1.6 16v 100km to radziłbym odpuścić (wada fabryczna w postaci wciągania oleju).
Co do samego auta to nie ma co oceniać po jednym zdjęciu.. jedyne co mi się rzuciło w oczy to tył tak trochę dziwnie siedzi..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

Re: Astra G 2002r. 1.6+LPG prośba o ocenę modelu

17 Sie 2015, 19:53

Zapewne silnik 16 zaworowy, to co Barol napisał + problemy z rozrządem.
Z wyposażenia coś jest czy korbotronic i brak klimy?
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...
    Audi Q5 hybrid quattro Audi Q5 hybrid quattro
    Q5 hybrid quattro, pierwszy model hybrydowy Audi, został skonstruowany jako wysokowydajna hybryda równoległa. Tak jak i w dwóch innych hybrydowych modelach Audi, pojazd napędzają: silnik 2.0 TFSI o mocy 155 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      audi a8 d2
      Alfa Romeo Stelvio
      Helikopter - loty wycieczkowe