Audi a 4 licznik

audi a 4 licznik

24 Cze 2010, 20:54

moj problem polega na tym ze nie za bardzo w moim aucie czytelny jest srodkowy wyswietlacz ktory pokazuje np.temp,spalnaie,rezerwe paliwa,brak plynu itp itd czy mozna to naprawic czy trzeba wymienic wyswietlacz??prosze o pomoc
pozdrawiam
miodzio07
Nowicjusz

Miejscowość: Bytow
Auto: Audi B4 B5 1.6 101KM

Re: audi a 4 licznik

18 Lip 2010, 19:40

Witam !! kolego ja mam taki licznik do twojego auta, ale mysle, ze najlepszym rozwiazaniem na twoje dolegliwosci jest naprawa bo u mnie taki licznik jest drozszy od naprawy a po co Ci caly licznik... a samemu nie ma sensu probowac go naprawic poniewaz jedyne co jestes w stanie zrobic to jeszcze bardziej go popsuc :)
Pozdrawiam

[ Dodano: 18 Lipiec 2010 ]
aha nie dodalem, ze ludzie ktorzy naprawiaja takie wyswietlacze daja na naprawe gwarancje... a bardzo czesto w audi a4 / a6 w licznikach z duzym wyswietlaczem fis padaja wlasnie te wyswietlacze. Znajdz sobie na allegro kogos kto to naprawie a w razie potrzeby pisz na priv
stp_ultima
Nowicjusz

Miejscowość: Radom

Re: audi a 4 licznik

19 Lip 2010, 13:01

Moim zdaniem lepiej kupić jakiś używany licznik z allegro.pl Jest to tańsze rozwiązanie niż kupowanie wyświetlacza koszt około 150 zł jak i nie więcej i nie każdy elektryk umie go wymienić.
Matiol1234
Nowicjusz

Miejscowość: Tczew
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

ŠKODA Š978 (Typ 978), 1956 rok ŠKODA Š978 (Typ 978), 1956 rok
    Decyzją Ministerstwa Przemysłu Czechosłowacji z roku 1955 czechosłowaccy konstruktorzy otrzymali zadanie stworzenia całkowicie nowego samochodu dla "szerokich mas pracujących". W tym czasie wdrażano produkcję modelu 440 (Spartak), ...
    "Szklana pułapka 5": Klasa G, Sprinter, Unimog i Zetros
    "Szklana pułapka 5" trafi do polskich kin 14 lutego br. Mercedes-Benz ma w filmie silną reprezentację, a auta spod znaku trójramiennej gwiazdy będą obsługiwały jego premierowe pokazy w Londynie i Berlinie. John McClane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata