Audi A3 2.0TDI 140 km 04r - brak mocy

16 Kwi 2010, 14:57

Witam mam problem z Audi. podczas jazdy auto traci moc coś odcina(gdy zgasze i odpale jest wszystko oki na ile km?? nie wiem nieraz na 50-100 a nieraz odrazu po odpaleniu traci moc), cięzko pali gdy silnik jest ciepły-trzeba dłużej pokręcić - na zimnym silniku pięknie odpala. Auto było w naprawie czyszczenie 2 pompowtrysków. Usterka naprawiona ale odpalanie dalej daje we znaki. Dziś sytuacja się pogorszyła ponownie straciło moc moje autko- (od czasu naprawy już z 7 razy). Prosze o pomoc>>>
Jacek1101
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Zachodniopomorskie
  • 16 Kwi 2010, 16:12

    Znam magikow co rozwiazuja trudne zagadki wspolczesnych aut.
    Telefon wyslalem na priva.
    Jak nie doszedl to podam oficjalnie.
    Jarek
    Lucyfer75
    Nowicjusz
     
    Posty: 1
    Miejscowość: Szczecin

    16 Kwi 2010, 23:07

    Prawdopodobnie masz zatartą kierownice turbo,i silnik przechodzi w tryb awaryjny...
    Miałem taki sam problem,wymontowałem turbo oddałem do szkiełkowania(czyszczenie) i jak na razie jest ok.
    Zacierające się kierownice turbo,to niestety wada koncernu VAG,występuje przy miejskim użytkowaniu auta.
    Trzeba raz na jakiś czas wyskoczyć gdzieś na trasę i depnąć wtedy kierownica turbo pracuje w pełnym zakresie
    Bruner75
    Początkujący
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 104
    Zdjęcia: 0
    Miejscowość: TST
    Prawo jazdy: 19 07 1993
    Auto: Skoda Octavia II 1.9 TDI

    17 Kwi 2010, 10:44

    Dokładnie jak kolega pisze..zatarte łopatki co sterują ciśnieniem..
    rafi195
    Aktywny
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 284
    Miejscowość: małopolska
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Jak zamontować fotelik w samochodzie dla Twojego dziecka?
      W ramach kolejnego materiału z cyklu Piątek ze Szkołą Auto, instruktorzy doradzają, jak zamontować fotelik dla dziecka. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Poświęcamy czas i energię, by naszym pociechom ...