Audi A3 8L 2000r. - Szyba kierowcy

Audi A3 8L 2000r. - Szyba kierowcy

20 Sty 2019, 12:45

Witam mam problem z szybą od strony kierowcy, mianowicie szyba opuszcza się ale nie ma sił się podnieś gdy chcę ją podnieść idzie kawałek do góry i później sama się opuszcza w dół nie wiem co może być przyczyną
z góry dziękuje za pomoc :D
norbercikk
Nowicjusz

Re: Audi A3 8L 2000r. - Szyba kierowcy

20 Sty 2019, 13:08

Problemem mogą być prowadnice które powodują zbyt duży opór podczas podnoszenia dlatego szyba zaczyna wracać w dół.

To tak jak byś przytrzymał szybę ręką podczas podnoszenia w przypadku dużegob oporu powinna się zatrzymać lub otworzyć.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 9
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy baterie to słaby punkt samochodów elektrycznych? Czy baterie to słaby punkt samochodów elektrycznych?
    Czemu kierowcy boją się samochodów elektrycznych? Głównie z uwagi na baterie. Obawiają się ich trwałości, ograniczonej pojemności i czasu ładowania. Choć problemy te bez wątpienia są realne, z biegiem rozwoju ...
    Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami
    Z okazji amerykańskiej premiery nowej wersji sedana IS, Lexus przygotował wyjątkowo pikantną stylizację tego modelu, w żartobliwy sposób nawiązującą do jednej z najostrzejszych odmian sosu chili. Auto prezentowane ...

•