Audi A3 8L 2000r. - Szyba kierowcy

Audi A3 8L 2000r. - Szyba kierowcy

20 Sty 2019, 13:45

Witam mam problem z szybą od strony kierowcy, mianowicie szyba opuszcza się ale nie ma sił się podnieś gdy chcę ją podnieść idzie kawałek do góry i później sama się opuszcza w dół nie wiem co może być przyczyną
z góry dziękuje za pomoc :D
norbercikk
Nowicjusz

Re: Audi A3 8L 2000r. - Szyba kierowcy

20 Sty 2019, 14:08

Problemem mogą być prowadnice które powodują zbyt duży opór podczas podnoszenia dlatego szyba zaczyna wracać w dół.

To tak jak byś przytrzymał szybę ręką podczas podnoszenia w przypadku dużegob oporu powinna się zatrzymać lub otworzyć.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy płukanki do silnika rzeczywiście pomagają? Czy płukanki do silnika rzeczywiście pomagają?
    Temat płukanek do silnika to powód do niekończące się dyskusji. Niektórzy uważają, że użycie płukanki nie tylko nie pomaga, ale może nawet zaszkodzić silnikowi. Inni są fanami płukanek i stosują je jako środek ...
    Przyszłość należy do samochodów na wodór Przyszłość należy do samochodów na wodór
    Wyniki najnowszych badań przeprowadzonych przez KPMG pokazują, że na samochody z napędem wodorowym czeka świetlana przyszłość. Ponad połowa polskiej kadry zarządzającej uważa, że takie pojazdy są obecnie trendem numer jeden ...

•