Audi A3 8l problem z podłączeniem tylnych głośników i subwoofera

21 Cze 2018, 23:24

Witam. Kupiłem niedawno Audi S3 8l. Odrazu zauważyłem że subwoofer i głośniki nie grają. Na początku zajrzałem od okablowania ale trochę się różniło niż w innych Audi. Dodam że ktoś tam przede mną majstrował i uciął kable Ucięte kable w załączniku. Nie wiem który kabel jest od czego bo jestem zielony w sprawach elektryki. Poniżej dodaje zdjęcia jak wygląda okablowanie. Na początek może mi ktoś powiedzieć który z uciętych kabli jest od czego? Wtedy może sam sobie poradzę z podłączeniem. :)
krystek1808
Nowicjusz
 
Posty: 1
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 10 02 2018
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Audi A3 8l
Silnik: 1.8 125 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

22 Cze 2018, 07:07

Z tego co widzę to moim zdanie od tylnych głośników masz dwie białe kostki do których idą kable białe i zielone wychodzące z brązowej wtyczki.
Druga wtyczka z tego co widzę po kablach wychodzących z radia ta z uciętymi kabelkami to powinna być wtyczka zasilająca.

Jaki to jest model radia?

Zerknij sobie na schemat kostki ISO który powinien ci wszystko wyjaśnić. Nie wiem tylko jak podłączony był subwoofer bo w radiu nie widzę osobnego wyjścia na niego.

Masz tam w kieszeni na radio jakieś wolne kable które mogły by być od subwoofera i głośników?
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Opel Astra - kompaktowy hatchback do miasta
    W przypadku tego hatchbacka odmiana Dynamic wyposażona w silnik Diesla o pojemności 1,6 litra i mocy 136 KM została wyceniona na kwotę 91 200 zł. Napęd przekazywany jest w tym przypadku za pomocą automatycznej skrzyni biegów ...