BMW X2 Edition GoldPlay - ekskluzywne i sportowe

11 Lut 2022, 15:43

Nowa edycja specjalna kompaktowego Sports Activity Coupé łączy wyraźnie dynamiczny wygląd z ekstrawertycznymi akcentami zewnętrznymi i wnętrzem zaprojektowanym z myślą o maksymalnej radości z jazdy. Od marca 2022 r. pojazdy tej edycji będą dostępne jako hybryda plug-in BMW X2 xDrive25e, jako topowy sportowy samochód BMW X2 M35i oraz w połączeniu z wszystkimi innymi wariantami silnikowymi.
BMW X2 Edition GoldPlay - ekskluzywne i sportowe Niepowtarzalna stylistyka, której atletyczna charyzma autentycznie wskazuje na sportowe właściwości jezdne, czyni BMW X2 atrakcyjnym wyjątkiem w segmencie kompaktowym premium. To Sports Activity Coupé (SAC) łączy indywidualny styl życia z nowoczesną funkcjonalnością i typową dla BMW radością z jazdy. Dzięki wyrazistemu przodowi, płynnym liniom bocznym i dwóm plakietkom BMW na słupkach C, nawiązującym do klasycznych modeli coupé marki, wyróżnia się nawet w rodzinie modeli BMW X. Począwszy od marca 2022 roku, szczególnie ekstrawertyczny wygląd w ruchu miejskim i nie tylko oferuje nowe BMW X2 Edition GoldPlay. Nowa edycja specjalna podkreśla indywidualny charakter BMW X2, łącząc w sobie takie elementy wyposażenia jak błyszczące elementy M Shadow Line o rozszerzonym zakresie, projekcja logo X2 z lusterka zewnętrznego po stronie kierowcy czy opcjonalne diodowe reflektory adaptacyjne z czterosegmentowymi matrycowymi światłami drogowymi, światłami zakrętowymi i adaptacyjnym sterowaniem światłami z ekskluzywnymi detalami zewnętrznymi i specyficznym dla tej edycji wyposażeniem wnętrza, którego cechy wspierają intensywne wrażenia z jazdy.
BMW X2 Edition GoldPlay - ekskluzywne i sportowe Nowe BMW X2 Edition GoldPlay oferowane jest w połączeniu ze wszystkimi wariantami napędu dostępnymi w tym kompaktowym SAC. Należy do nich także hybryda plug-in BMW X2 xDrive25e (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 1,8‑1,7 l/100 km; zużycie energii w cyklu mieszanym: 15,2-14,9 kWh/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 42-38 g/km) oraz wybitnie sportowe BMW X2 M35i (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 8,1-7,5 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 185-170 g/km).

Stylowa ekstrawagancja z akcentami w kolorze złotym galwanicznym
Nowe lakiery, efektowne foliowanie
Wnętrze: sportowa atmosfera z innowacyjnymi detalami
Szeroka gama napędów, bogate wyposażenie standardowe
Spalanie i emisja CO2
źródło: BMW Group | autor: Redakcja
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3789
Zdjęcia: 13089
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Rosjanie wybrali coupé roku
    Lexus RC został ogłoszony najlepszym coupé w corocznym plebiscycie Car of the Year in Russia. W głosowaniu wzięło udział ponad milion osób. W 20 segmentach Internetowy plebiscyt trwał przez ponad trzy miesiące ...