Szeroka gama napędów, bogate wyposażenie standardowe - BMW X2

11 Lut 2022, 15:42

Oprócz hybrydy plug-in i ekstremalnie sportowego BMW X2 M35i, w którym zastosowano silnik czterocylindrowy o mocy 225 kW (306 KM) z technologią TwinPower Turbo, 8-stopniową sportową skrzynię Steptronic, mechaniczny sportowy mechanizm różnicowy M na przedniej osi oraz inteligentny napęd na wszystkie koła BMW xDrive zapewniający doskonałe osiągi, nowa edycja specjalna oferuje do wyboru osiem innych wariantów napędu.

Oferta obejmuje dwa silniki benzynowe i trzy wysokoprężne, od BMW X2 sDrive18i (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 7,1-6,1 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 161‑138 g/km) o mocy 100 kW (136 KM) po BMW X2 xDrive25d o mocy 170 kW (231 KM) (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 6,3-5,7 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 165-148 g/km). W zależności od wariantu napędu moc przekazywana jest do 6-biegowej skrzyni manualnej, 7-stopniowej skrzyni Steptronic z podwójnym sprzęgłem lub 8-stopniowej skrzyni Steptronic. Z wyjątkiem podstawowego wariantu do wszystkich modeli dostępny jest jako opcja napęd na wszystkie koła BMW xDrive, który w BMW X2 xDrive25d stanowi wyposażenie standardowe.
Szeroka gama napędów, bogate wyposażenie standardowe - BMW X2 Szczególne cechy stylistyczne i wyposażenie BMW X2 Edition GoldPlay podkreślają w szczególnie atrakcyjnej formie charakter premium tego kompaktowego SAC. Bogate wyposażenie standardowe obejmuje m.in. reflektory diodowe ze zintegrowanymi światłami na złą pogodę, automatyczną obsługę klapy tylnej, dwustrefową klimatyzację automatyczną oraz pakiet oświetlenia obejmujący oświetlenie klamek drzwi, przestrzeni przed drzwiami, boczków drzwi i oświetlenie do wysiadania, a także projekcję logo „X2” z lusterka zewnętrznego po stronie kierowcy. O komfort, bezpieczeństwo i radość z jazdy dbają także regulator prędkości z funkcją hamowania, system Park Distance Control z czujnikami z tyłu, system ostrzegania przed kolizją z miejską funkcją hamowania, wskazanie ograniczeń prędkości i zakazów wyprzedzania, system operacyjny iDrive z opcjonalnym wolnostojącym wyświetlaczem dotykowym o przekątnej 10,25 cala oraz opcjonalny pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head-Up.
Szeroka gama napędów, bogate wyposażenie standardowe - BMW X2
POLECAMY Spalanie i emisja CO2 - BMW X2

źródło: BMW Group | autor: Redakcja
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3585
Zdjęcia: 12782
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Oznaczenia tablic rejestracyjnych Policji
    Sprawdź, jak rozpoznać auto po numerze rejestracyjnym Policji. Poniżej przedstawiamy aktualne tablice rejestracyjne używane na terenie naszego kraju. HPA – Komenda Główna Policji HPL – Wyższa Szkoła Policji ...
    15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...

  •