Citroen C3 - radio standardowe-wymiana

Citroen C3 - radio standardowe-wymiana

23 Mar 2008, 00:40

witam!
To mój pierwszy post na tym forum. Starałem się za pomocą wyszukiwarki znaleźć coś na temat, który mnie interesuje ale niestety więc założyłem nowego posta.
Stałem się szczęśliwym posiadaczem Citroena C3 i chciałbym wymienić moje radio. Najlepiej żeby to było radio na cd/mp3 i/lub z wejściem usb/sd ale niekoniecznie. Przy okazji głośniki standard chciałbym wymienić. Nie jestem jakimś technomaniakiem że ma mi się 'cytrynka' trząść podczas słuchania ale dobra jakość ogólna dźwięku i dobry bas to jest to co mnie interesuje.
Tylko jest jeszcze jedna kwestia-auto ma w standardzie obsługę radia przy kierownicy - jest możliwe aby to pozostało dalej aktywne ?
Pozdrawiam i liczę na jak rzetelniejszą odpowiedź bo jestem laikiem kompletnym
lysos
Nowicjusz

Re: Citroen C3 - radio standardowe-wymiana

24 Mar 2008, 10:53

Kup sobie zmieniarke, to będzie najlepszy pomysł. A co do głośników to do jakiej ceny?? I ważne jest jakie masz orginalne(rozmiar) bo myśle że chceszw orginalne miejsce włożyć.
Chomik90
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łowicz
Prawo jazdy od: 26 06 2008
Auto: BMW
Silnik: 2.0 d 136km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

24 Mar 2008, 12:54

czyli z mp3 nici :)
zmieniarkę jaką znalazłem na allegro to :
[link wygasł]
na linku powyżej widać też moje fabryczne radio.
głośniki rozmiary dowiem się bo oczywiście chciałbym w miejsce fabrycznych.
lysos
Nowicjusz

24 Mar 2008, 13:02

Jeśli byś miał zmieniarke to po co ci MP3?? Moim zdaniem może coś innego niż blaupunkt chodz nie jest to zły sprzęt. I powiedz cenowo co Cie interesuje.
Chomik90
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łowicz
Prawo jazdy od: 26 06 2008
Auto: BMW
Silnik: 2.0 d 136km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

24 Mar 2008, 20:33

no z tymi głośnikami to muszę poszukać jakiejś książeczki czy coś do auta bo mam tylko książke serwisową i gwarancyjną.
a zmieniarka? najlepiej jeśli to byłby kompromis między jakością a ceną - myślę do 300 zł znajdzie się coś ciekawego. Jak to się instaluje ? lepiej znaleźć kumatego kolegę czy można samemu kombinować?
lysos
Nowicjusz

24 Mar 2008, 22:59

ta propozycja jest dość ciekawa ale nie wygląda to zbyt estetycznie : [link wygasł]
mam nadzieję, że zaproponujesz mi coś rozsądnego :)
lysos
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...
    Honda Civic - I generacja Honda Civic - I generacja
    Jednym z najdłużej produkowanych na świecie modeli samochodów osobowych jest aktualnie Honda Civic. Obecnie możemy już kupować auta zarówno z ósmej jak i dziewiątej generacji, warto jednak poznać historię ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Grand Turismo Polonia 2008
      Toyota Auris Hybrid, wnętrze
      Summer Cars Party 2009
      Mazda 2 2012