Audi a4 b5 1.9tdi 90km 96rok.

Audi a4 b5 1.9tdi 90km 96rok.

06 Kwi 2014, 16:07

Witam, mam problem. Mój samochód bierze olej niemiłosiernie, oraz cieknie mi zdrowo po turbinie. Byłem u mechanika który od razu powiedział mi że turbo do wymiany. Samochód stracił moc (nie włącza się turbina), ale to też może być wina kabli które też nie są w najlepszym stanie jak on sprawdzał. Samochód nie kopci, ani nie leci mi z tłumika. Plamy oleju znajduję właśnie pod turbiną. Co to może być i czy naprawdę trzeba wymieniać turbo?

Dodatkowo Dziś samochód jechał normalnie przy prędkości około 50km/h i znienacka zgasł i więcej już nie odpalił na dłuższy czas teraz ma coś takiego kręcę rozrusznikiem ciężko ale odpali tylko że strasznie trzęsie samochodem. Proszę o udzielenie mi pomocy. Z góry dziękuje.
Sompa
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 08 2012
Auto: Audi A4 B5
Silnik: 1.9 TDI 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

Re: Audi a4 b5 1.9tdi 90km 96rok.

08 Kwi 2014, 20:38

pewnie masz juz zajechane śmigła na turbinie i luzy dlatego olej sie przedostaje :)
Popek94
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 07 1992
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Passat B3
Silnik: 1Y 1.9D
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Fiat Tipo - kompaktowy sedan Fiat Tipo - kompaktowy sedan
    Fiat TIPO to całkowicie nowy, czterodrzwiowy samochód, stworzony od samego początku jako trójbryłowy sedan, zgodnie z koncepcją "Born to be Sedan ", co pozwoliło wydobyć zrównoważone kształty włoskiego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light