Audi A4 B5- świecąca kontrolka poduszki\ wymiana kierownicy

Audi A4 B5- świecąca kontrolka poduszki\ wymiana kierownicy

31 Mar 2011, 10:31

cześć,
jak w temacie, po uruchomieniu silnika zapala się czerwona kontrolka poduszek powietrznych i świeci się cały czas, nie ma to wpływu na jazde itd ale ciekawi mnie co może być nie tak? miał ktoś z Was podobny problem?
Dodam jeszcze, że w xsarze ojca jest to samo (tylko że tam pomarańczowa jest)

Mam jeszcze jedno pytanie- czysto teoretyczne:)
Chciałbym wymienić kierownice z modelu 96r na tą z 99r, ta obecna strasznie mnie irytuje bo odstaje zdecydowanie od reszty wyposażenia:) Wie ktoś może ile zachodu z taką wymianą by było oraz jaki byłby orientacyjny koszt takiej wymiany?

[ Dodano: 2 Kwiecień 2011, 22:10 ]
up!
Mietek851
Początkujący

Miejscowość: Lublin
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Audi A4 B5
Silnik: 1.9 TDI 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...
    Nowy bolid Lexusa na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC Nowy bolid Lexusa na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC
    Lexus ogłosił, że w roku przyszłym – zbudowany na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC bolid będzie brał udział w wyścigach Super GT. Nowy, hybrydowy samochód będzie rywalizował w klasie GT500 i zastąpi Lexusa SC430, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light