Audi A4 B6 - na co zwrócić uwagę, jaką wersję kupić?

01 Paź 2015, 20:56

mateo199214 napisał(a):To są duże litraże,dolicz jeszcze jakieś 2000 zł akcyzy do tego chyba że jest opłacona chociaż wątpię.

Jak się potargujesz to sądze że w obu przypadkach zmieścisz się na spokojnie w 20k zresztą ostatnio miałem oglądać sztukę z lpg w idealnym stanie za 18k no ale nie zdążyłem :evil:
mateo199214 napisał(a):Nie biorą,bo te samochody nie mają znaczka audi lub volkswagen co daje niesamowity luksus w dzisiejszych czasach u Janusza w stodole :) :D .

Bo janusz w stodole nie widział jak camry wygląda od środka i nie wie że mógłby się przytulić do filtra oleju z domkniętą maską :D
mateo199214 napisał(a):można powiedzieć że te samochody to nawet limuzyna.

Gabarytowo w środku jest bardzo dużo miejsca tylko brakuje marketingu czyli wielości przycisków, ekraników i bananowych skór...
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10347
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

01 Paź 2015, 22:20

Fajne jest to,że w takiej toyocie czujesz się jako jedyny z niewielu w Polsce bo tych samochodów jest bardzo mało u nas.
Nie jest to populus,lubie takie samochody i bardzo przydało mi się to forum bo wiem gdzie i na jakim etapie popełniłem błąd.
Jest tutaj wielu naprawdę obeznanych ludzi którzy znają temat i wiedzą że nie warto kupować samochodów "budżetowych" gdzie większość będzie podobna jak nie taka sama od tego co stoi 2-3 ulice dalej.
Szybki a tak z ciekawości jak jest z kosztami napraw takiej toyoty względem np. bmw e46?
mateo199214
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 962
Zdjęcia: 48
Prawo jazdy: 31 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi 80 2.0ABK B+G Climatronic
Silnik: 2.0 ABK
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

02 Paź 2015, 09:27

szybki napisał(a):A tak właściwie powiedźcie mi czemu ludzie nie biorą takich aut
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] ... yar9W.html
[link do oferty na Allegro wygasł] ... 89528.html


Tylko i wyłącznie z powodu znaczka na masce. Taki sam problem miały choćby VW Phaeton, Honda Legend czy dawno temu Ford Scorpio - te marki po prostu nie kojarzą się z "prestiżem", cokolwiek to znaczy.
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2759
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna

02 Paź 2015, 11:57

łysy30 napisał(a):Tylko i wyłącznie z powodu znaczka na masce. Taki sam problem miały choćby VW Phaeton, Honda Legend czy dawno temu Ford Scorpio - te marki po prostu nie kojarzą się z "prestiżem", cokolwiek to znaczy.


Tu akurat nie trafiłeś ponieważ camry nigdy nie miała się kojarzyć z prestiżem albo możliwościami marki. Jest to zwykłe duże auto które nie posiada nawet 1/10 bajerów które były montowane 10lat wcześniej w tojkach na rynki JP.
Problem camry polegał na tym że było to auto zaprojektowane na rynki amerykańskie i przez to wygląd ucierpiał oraz nie wiadomo było jak sklasyfikować ten samochód w EU. Zresztą w USA cieszył się spora popularnością.
A fajtonek był typową wizytówką która kosztował często 6x więcej niż najbardziej wypasiona camry...i nie mogła bidula zrobić nawet 1/3 kilometrów co camry żeby się nie rozkraczyć.

Tojota chcąc zaprezentować się na innych rynkach kupiła Lexa... :D no a co do limuzyn mających miano wizytówek to zobacz silnik z 1982r. 5v-eu i z 1997r. 1gz-fe i to były normalnie jeżdżące auta z normalnym silnikami a nie jak faton 5,0 v10 który po 3ech latach jazdy kosztował więcej niż zakup kawalerki w Białymstoku.

mateo199214 napisał(a):Szybki a tak z ciekawości jak jest z kosztami napraw takiej toyoty względem np. bmw e46?


Pomimo że robię dużo kilometrów nie będę się na ten temat wypowiadał... po co ma ktoś mówić że go oszukuję bo np: sprawdził ceny amorów które do tojki są droższe... :D
Stara Tojka reprezentuje inne nie psucie się...
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10347
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

02 Paź 2015, 13:41

szybki napisał(a):Tu akurat nie trafiłeś ponieważ camry nigdy nie miała się kojarzyć z prestiżem albo możliwościami marki.


Ty tu jesteś specem od Toyek, a nie ja, niemniej jednak zawsze wydawało mi się, że Camry to ten sam segment co Audi A6, MB E klasa czy BMW serii 5 (klasa średnia wyższa), a osoby, które poruszają się w jego obrębie wolą "prestiżowy" znaczek od trwałości/solidności. Sąsiad ma Camry z 1995 r. jeszcze na czarnych tablicach (cudna), abstrakcyjnie potężny przebieg (jeździ nią codziennie od wielu wielu lat) i z autem kompletnie nic się nie dzieje - nie musisz mi mówić, że to bardzo solidna maszyna :ok:
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2759
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna