Audi A4 czy opel vectra

audi A4 czy opel vectra

29 Lis 2009, 21:19

witam wszystkich
Na wstępie zaznaczę iż jestem osobą kompletnie nie znającą się na samochodach.
Proszę o pomoc w wyborze samochodu. Zależy mi na samochodzie mało awaryjnym i tanim w utrzymaniu.
Moje pierwsze typy to
[link wygasł]
[link wygasł]
Powiedzcie mi o ty co sądzicie?????
Nie wykluczam innych propozycji aut.
Będe wdzięczna za rady bo samej trudno mi się zdecydować na co wydać moje ciężko zarobione pieniążki :grin:
sabina38
Nowicjusz

Miejscowość: śląsk

Re: Audi A4 czy opel vectra

30 Lis 2009, 19:01

OMG! strasznie drogie te propozycje :neutral: Czy warto wydawać na 12-letnie auto prawie 15tys. ? płacąc tylko za znaczek na masce? :neutral:
-Nie sądzę.
Zastanów się czy nie warto popatrzeć np. za Mondeo combi MK2 lub chociażby Renault Scenic? Bardzo ładny przestronny mini-van który kupisz juz za 10 000pln z tych samych roczników. :wink:
Wtedy masz równie dobre auto i pozostaje ci jeszcze 5000 pln w kieszeni!
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

30 Lis 2009, 19:05

Sprawa jest prosta audi. :lol:
mimi
milutki5
Aktywny

Miejscowość: małopolska

30 Lis 2009, 19:07

milutki5 napisał(a):Sprawa jest prosta audi. :lol:
No tak! ale spójrz na cenę... czyż nie szkoda kasy przepłacać za znaczek firmowy?
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

30 Lis 2009, 19:18

Tak masz racje ale bylo pytanie jest odpowiedz.Mozemy to rozwijac czy samochodem bedzie duzo czy malo jazdy,bo wiadomo jezeli autko ma zrobic 5-6 tys na rok na naprawde moze byc wszystko ale jezeli chodzi o długie przebiegi to jednak niemieckie, a zniemieckich no to naprawde bez urazy dla nikogo,ja dobiero mam to auto 4 miechy.to jadnak audi hm,.. no chyba ze cos tanszego no to seat ja zrobilem tolkiem 120 tys i naprawde to jest super propozycja :lol:
mimi
milutki5
Aktywny

Miejscowość: małopolska

30 Lis 2009, 21:11

Z tych dwóch wybrałbym audi ale ogólnie zgadzam się z przedmówcami. Jest wiele lepszych propozycji aut za 15 tysięcy. Proponuję Peugeota 406 z silnikiem 2.0 HDI i gwarantuję, że mimo stereotypów nie ustępuje on bezawaryjnością żadnemu volkswagenowi czy audi, a kultury pracy silnika nie ma tu nawet co porównywać. Silniki HDI są lata świetlne przed TDI.
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MITSUBISHI Concept CA-MiEV - podmiejski samochód elektryczny MITSUBISHI Concept CA-MiEV - podmiejski samochód elektryczny
    Po analizie wyników trzyletnich badań zadowolenia użytkowników modelu i-MiEV (2009) oraz za sprawą rozwoju technologii akumulatorów i elektrycznych układów napędowych, firma MMC rozważa obecnie ...
    Bezpieczna jazda po zmroku Bezpieczna jazda po zmroku
    Jesienią dni stają się coraz krótsze, dlatego kierowcy częściej prowadzą auto już po zmroku. Jazda w takich warunkach jest o wiele trudniejsza niż przy świetle dziennym, zwłaszcza w miejscach nieoświetlonych latarniami ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009