Audi a6 ksenony

audi a6 ksenony

15 Sty 2011, 23:21

witam. na kloszu pisze mi HC DC 01 a dalej VOL D2S H1 .mam soczewke z h1 i dlugie h7. zalozylem spryskiwacze swiatel mam tylko reczna regulacje wysokosci swiatel ktorej normalnie uzywam jak trzeba.auto A6 avant z '98. pogubilem juz sie w tych przepisach o ksenonach temu pytam czy moge założyć ksenony?aha i jak w koncu jest z ta przysłonka w soczewce?? prosze o odp.
marko19845
Nowicjusz

Miejscowość: Chełmek

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda na suwak to będzie obowiązek, a nie zalecenie! Jazda na suwak to będzie obowiązek, a nie zalecenie!
    Zauważyłem, że rząd planuje kolejną poprawkę w przepisach regulujących jazdę na suwak. Obecnie widząc taki znak jest to jedynie zalecenie którego powinni trzymać się kierowcy. Ma to się zmienić na obowiązek i wtedy ...
    Wystawa Techno Classica - Audi świętuje dwa jubileusze Wystawa Techno Classica - Audi świętuje dwa jubileusze
    Podczas tegorocznych targów samochodów zabytkowych Techno Classica w Essen, które odbędą się od 10 do 14 kwietnia, Audi Tradition będzie świętować dwie znaczące rocznice. W hali numer siedem, marka z ...

•