Audi A6 ver. VW Passat B5

02 Lut 2007, 00:01

Pytanie jak w temacie. Mam zamiar kupic autko za ok. 35 tys i zastanawiam sie nad tymi dwoma modelami.

Za te pieniążki kupię Audi o 3-4 lata starsze niz Passat. Znowu za Audi przemawia lepsze wyposażenie. Ze słyszenia wiem ze zawieszenie audi nie nadaje sie na polskie drogi.

Zalezy mi zwlaszcza na opinii osób posiadających w/w modele.

Poradzcie bo juz sam nie wiem co wybrać...
ksobol44
Nowicjusz
 
Posty: 2

02 Lut 2007, 14:28

witam
2 miechy temu kupiłem A6 (dla teścia) 2,5 tdi (już 5 z rzędu) z roku 98r , za podobne pieniądze , co do zawieszenia to nie moge potwierdzić twoich obaw .
Każda audi zakupiona przezemnie spisywała sie świetnie .
Ja osobiście wole nowsze modele aut i dlatego radze do passka.
Jak zwylke wybór należy do ciebie
pozdrawiam.
M.F.G.
Ryba
v-ride
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 29

02 Lut 2007, 16:25

Dzieki kolego. Tez wolalbym mlodszy samochod jak kazdy ale coraz wiecej osob namawia mnie na audi. Znajomi kupuja stare audi nawet z 96r. i sa zadowoloneni.
Za te pieniadze przebiegi beda podobne (passata i audi). Moze uda sie znalesc autko w dobrym stanie pomimo starszego rocznika. Przy zakupie biore oczywiscie pod uwage podpiecie pod komputer i przeglad nadwozia przez znajomego mechanika.
Pozatym ostatnio zauwazylem ze Passaty sa od 3 lat na pierwszym miejscu kradzionych samochodow w Polsce przy czym Audi A6 nie ma nawet na tej 10 pozycyjnej liscie. Wiem ze okazja czyni zlodzieja... Chce rowniez zamontoac blokade szkrzyni i blokady elektryczne (odciecie zaplonu itp.)
Nie podjolem jeszcze decyzji i licze na dalsze komentarze.

Pozdrawiam
ksobol44
Nowicjusz
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    40-lecie Renault w Formule 1
    Renault informuje, że w ten weekend, w ramach Grand Prix Monako, uroczyście rozpocznie obchody 40 rocznicy zaangażowania marki w wyścigi Formuły 1. Renault rozpoczęło przygodę z Formułą 1 wraz z udziałem kierowcy Jean-Pierre ...