Audi a8 2003 rok 4.0 diesel

audi a8 2003 rok 4.0 diesel

15 Sie 2015, 08:56

witam mam problem z audi a8 auto zapala jak chce przewaznie na ciepło nie kreci rozrusznik po przekręceniu kluczyka na rozruch niema prądu na automacie rozrusznika ostygnie i kręci normalnie .podobno pod siedzeniem kierowcy jest modół odpowiadający za to i on sie psuje czy to modół komfortu?taka czarna plastikowa puszka z wejsciem na dwie wtyczki jedna mała na 6 pinów i druga wieksza.czy morze cos innego miał ktoś taki problem?
domin
Początkujący

Miejscowość: WROCłAW

Re: audi a8 2003 rok 4.0 diesel

16 Sie 2015, 06:18

Przyglądnąłbym się raczej stacyjce,możesz mieć już wypalone styki.Ja w swoim W210 przy podobnych problemach po prostu zamontowałem sobie awaryjny włącznik rozrusznika taki na wcisk,chociaż w moim przypadku okazało się,że wystarczyło tylko wyjąć i wcisnąć z powrotem wtyczkę z przewodami podpiętą do stacyjki.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nietrzeźwy poranek wśród kierowców Nietrzeźwy poranek wśród kierowców
    Aż jeden na czterech kierowców prowadzi samochód rano, po zaledwie kilku godzinach snu poprzedzonych spożywaniem dużych ilości alkoholu. Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że aby w pełni wytrzeźwieć ...
    Elektryczna jazda bez ładowania z gniazdka Elektryczna jazda bez ładowania z gniazdka
    Brytyjski oddział jednej z wiodących marek zaprosił swoich klientów do przeprowadzenia szeroko zakrojonego testu samochodów hybrydowych. Okazało się, że samochody hybrydowe poruszały się na samym silniku elektrycznym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Subaru Impreza STI