Audi Q7 "CASA" Tylne ogrzewanie

20 Sty 2019, 18:51

Witam serdecznie, mam pytaie dotyczącyc tylnego ogrzewania, mianowicie wentylator chodzi bez zarzutu ale z czasmi nie można go wyłączyć. Na panelu sterujący pokazuje się trzy poziome kreski i nic nie można zrobić później wraca wyświetlacz pokazuje temperaturę ale nie można ani jej zmniejszyć ani zwiększyć
Raz na dwa razy chodzi bez zarzutu. A nie raz się zawiesi i nic nie można zrobić. A wyświetlacz działa tylko nic się nie da zmienić. Dziękuję i pozdrawiam
Kubex
Nowicjusz
 
Posty: 4
0

21 Sty 2019, 14:58

A to nie jest czasem tak że kontrolując temperaturę z przedniego panelu nie blokujesz w ten sposób tylnego panelu lub nie ma takiej opcji która zablokuje bezpośrednią zmianę na nim? W niektórych samochodach masz coś takiego i wtedy na tylnym panelu wszystko się wyświetla ale nic nie zmienisz dopóki kierowca z przodu nie zdejmie blokady.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!
0

21 Sty 2019, 15:12

Tez sie zastanawialem nad tym ale nie mam nic takiego jak blokada.
powesze dam zanc .
Kubex
Nowicjusz
 
Posty: 4
0

21 Sty 2019, 15:27

Jak masz ustawiona blokadę tylnych drzwi takie przyciski z ludzikami poniżej przycisków opuszczania szyb na panelu w drzwiach kierowcy to wtedy nie można otworzyć tylnych drzwi, sterować z tyłu szybami i chyba panel ten środkowy tez jest zablokowany.

Za pomocą funkcji SET REAR można dokonywać wszelkich ustawień dla tyłu samochodu z użyciem panelu klimatyzacji w kokpicie :)
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!
1

27 Sty 2019, 11:27

CICHY77 MIAŁEŚ RACJĘ. TEMAT ZAMYKAM CHODŹ MAM TE AUTO 4 LATA ZASKAKUJE MNIE CORAZ BARDZIEJ.
Dziękuję za pomoc wszystkim.
Kubex
Nowicjusz
 
Posty: 4
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wyścigowa Toyota GT86 po modyfikacjach w Polsce
    Toyota GT86, sportowe coupe z Japonii, jest świetną bazą do budowy wyczynowych aut na rajdy i wyścigi. Sportowe ramię Toyoty w Europie, Toyota Motorsport GmbH, opracowało na jej podstawie profesjonalne wersje wyścigowe i ...