Audi Q7 II vs BMW X5 F15 vs Porsche Cayenne II - roczniki 2016

05 Lip 2020, 09:19

Witam serdecznie,
Wiem że identyczny temat był zakładany jednak chciałbym założyć osobny wątek gdyż dotyczy modeli wyższych z nowszym rocznikiem jak również budżet jest inny.

Szukam dużego suva który spakuje wszystkie potrzebne rzeczy na rodzinny wyjazd :)

Budżet do 160.000 zł
Preferowany silnik 3.0 tdi
Opcja na którą zwracam uwagę - wentylowane fotele - miałem okazję jechać w macanie na takich w słoneczny dzień - tak chce takie :)

I teraz pytanie:
Który pojazd wg Was będzie najlepszym wyborem.
O awaryjności nie mówmy, to jest loteria.

Cechy któych szukam:
- duży bagażnik
- wyświetlacz multimedialny zamiast zegarów
- światła pełen led - mega widoczność
- pneumatyczne zawieszenie
- dociągi w drzwiach
- 3 rząd siedzeń - kompletnie zbędny
- kamera 360 fajna opcja miło byłoby gdyby posiadał
- wspomniane wentylowane fotele

Co sądzicie o tych opcjach - są wg Was ważne / potrzebne? może ktoś posiada i może się wypowiedzieć czy może źle myśle..

Co sądzicie?
marekk1988
Obserwowany
 
Posty: 1

05 Lip 2020, 14:10

marekk1988 napisał(a):O awaryjności nie mówmy, to jest loteria.


Więc tak naprawdę możesz wziąć co Ci się podoba.

marekk1988 napisał(a):Cechy któych szukam:
- duży bagażnik
- wyświetlacz multimedialny zamiast zegarów
- światła pełen led - mega widoczność
- pneumatyczne zawieszenie
- dociągi w drzwiach
- 3 rząd siedzeń - kompletnie zbędny
- kamera 360 fajna opcja miło byłoby gdyby posiadał
- wspomniane wentylowane fotele

Co sądzicie o tych opcjach - są wg Was ważne / potrzebne? może ktoś posiada i może się wypowiedzieć czy może źle myśle..


Wszystko według potrzeb. Ja np. robię autem 80kkm rocznie i nie korzystam/nie jest mi totalnie potrzebne 90% wyposażenia w aucie, korzystam z elektrycznych szyb, klimatyzacji, tempomatu, kamery cofania i radia :mrgreen: Wszelkie asystenty pasa ruchu i inne głupoty mogłyby nie istnieć

Zerknij sobie jeszcze na xc90 (ale tutaj silniki max 2.0)
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    [2018] Alpine A110
    Przez kilka ostatnich lat słyszało się tylko o znikaniu kolejnych marek. W końcu mamy jakąś reaktywację. Francuski Alpine (nie, nie producent car audio) przedstawił model A110 nawiązujący do protoplasty. Technicznie - 1,8 ...